Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Német boxer milyen kutyás...

A Német boxer milyen kutyás sportra alkalmas?

Figyelt kérdés
tudom nem kimondottan egy sport kutya,de talán dog dancing?Ha te voltál már vagy láttál valamilyen versenyen német boxert pls írd meg :D
2010. szept. 17. 16:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Agility, Őrző védő, Frisbee, Flyball, de akár komolyabb szinteken IPO versenyezni is lehet vele. A dogdancing is szuper lehet hobbi szinten, de szerintem ahhoz nem olyan szerencsés az alkata.
2010. szept. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

hát a diszpléziával van a bajom xD

A kutyám törzskönyvében az anyánál a diszpléziánál majdnem van az apánál pedig (már nem emlékszem a szóra) de hogy nincs diszplázia. a kicsi még nem volt szűrve.

A szűrést a tenyésztőnek kell elvégezni vagy ha elviszem állatorvoshoz akkor ő szűrheti? mennyibe kerülhet?

2010. szept. 17. 16:24
 3/13 anonim ***** válasza:
Állatorvos szűri, altatni kell hozzá, meg röntgenezni, szerintem 15 körül kijön. Amíg nem tudod pontosan a helyzetet, addig ne terheld túl, de attól még mozgatni lehet. A megfelelő izmoltság le veszi kicsit a terhelést az izületekről, tehát az még jót is tesz elvileg. Inkább a kajára vigyázz. Minőségi tápot egyen, inkább kicsit sovány legyen, mint normál súlyú, és adj neki zöldkagyló kivonatot. Alap engedelmesség meg mindegyikhez kell, úgyhogy addig is engedelmes feladatokat nyugodtan gyakorolhattok.
2010. szept. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? 1,5 éves koráig csak előszűrik, utána van rendes szűrés.
2010. szept. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
mégcsak 3 hónapos,az alap parancsokat vesszük, csak ez a dzsuvás idő :S
2010. szept. 17. 16:41
 6/13 anonim ***** válasza:

imádom a boxikat, nekünk is van kettő,az egyikkel agilityzünk (a másik már 8 éves, és már fáradékonyabb) és nagyon szereti, csak nagy melegben nem tudunk túl sokat gyakorolni, mert szegény a végére már úgy zihál :D Olyankor imádja azt csinálni, hogy kinyitom a slagot, ő meg odadugja a fejét, és kérje, hogy locsoljam, olyan ari :D Itt egy kép róla: [link]

Ő itt Jonika :)

2010. szept. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

tyűű,de gyönyörü :D

az én picimnek se a füle se a farka nincs vágva de nekem igy tetszik ^^ az apjának sincs vágva.

[link]

igy néz ki a kis izabellem <3 :D

2010. szept. 18. 09:56
 8/13 anonim ***** válasza:
Mindenre alkalmas a boxer kérdés TE mit tudsz kihozni belőle. Hajrá és csak okosan nem túl terhelni, mindent csak fokozatosan.
2010. szept. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
nagyon édes kutyud van! Az agilityt ajánlom, vagy flyball!
2010. szept. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
blökin fent vagytok látom, bejelöltelek titeket!
2010. szept. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!