Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a yorkim megevett 4 kókuszg...

Ha a yorkim megevett 4 kókuszgolyót lesz baja? 2 éves.

Figyelt kérdés
2010. szept. 17. 18:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
46%
megdöglik
2010. szept. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
47%
toffifeet nem evett véletlenül?:D
2010. szept. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%
Nem lesz semmi baja, de máskor ne nagyon egyen ilyet. Az értelmes hozzászólok meg kiélhetnék máshol magukat, van aki komolyan aggódik a kutyájáért.
2010. szept. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
59%
nem lessz! de máskor, ne adj neki édességet, csokoládét meg végképpen ne
2010. szept. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
59%
Nem hiszem, hogy direkt adta neki oda. Gondolom meglopott a kutyusod. A csoki agy mennyiségben veszélyes, főleg a kutyákra. Azt olvastam, hogy egy tábla csokitól egy yorkie már meghalhat. De ennyitől még talán semmi komoly, legfeljebb majd kiadja magából, ha nem tudja megemészteni. Viszont ha azt látod, hogy próbálna kakilni, de nem tud (szorulás) akkor vidd el dokihoz, lehet, hogy meg kell hánytatni, rosszabb esetben gyomormosás. De nem hinném, hogy belehalna, minden esetre adj neki friss vizet, és ma ne kapjon vacsit.
2010. szept. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
54%
Kedves jóhiszemű válaszolók. Ti nem olvastátok a toffifees kérdést? D
2010. szept. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
nyugi nem lesz semmi baja, én elhiszem, hogy esetleg tényleg elcsórta, de a csokival vigyázni kell nekik az MÉREG, szó szerint méreg, a szívüknek, plussz kaphatnak tőle cukor sokkot... szóval édességet kutyának soha!!! tudom olyan szépen tudnak nézni, de akkor inkább jutifalatot vegyél neki nasi helyett :D
2010. szept. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
51%
Ketté fogja magát szarni, aztán beledöglik, mert a toffifiet szereti...
2010. szept. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, igazából nem is az enyém, barátnőket vendégeltem meg, és nagyon találékony volt a kutyus :)
2010. szept. 17. 19:29
 10/14 anonim ***** válasza:
valaki linkelje már be azt a kérdést, egszserűen agyf.aszt kapok már, hogy akármit írok be nem találom!!!!
2010. szept. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!