Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen nagytestű kutyát...

Milyen nagytestű kutyát ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés

Még átgondolom és lehet hogy rossz ötlet lenne.

Yorkim van, és mellé szeretnék egyet de viszont nagyon tanácstalan vagyok, olyat szeretnek ami kevésbe ugat, nyugodt es kijönnének egymással es persze rövid szőrű, tudom hogy nagy a mozgás igenyuk es setalnek meg kocognek vele mindennap sokat

Vagy ha a nagyobb testu az nem lenne jo otlet akkor kozep termetu is megfelel.

ha mondanatok nekem akkor legyszi irjatok le hogy mit kell tudni rola.

Elore is koszonom a valaszokat!


2022. máj. 15. 16:02
 1/8 anonim ***** válasza:
2022. máj. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2022. máj. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
42%
vizsla
2022. máj. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire nagytestű?


Nekem így hirtelen a bernáthegyi ugrott be, vagy valamilyen agár. Előbbivel viszont nem fogsz nagyon kocogni, gyakori náluk a mozgásszervi megbetegedés, ezért csak jó helyről vegyél, de amúgy fekszik egész nap, kicsit lomha, de azért kell sétáltatni. Az agarak meg kanapékutyák, ha van udvar vagy nagyobb futtató a környéken, akkor napi párszor kiviszed és lemozgatja magát, de persze szeret kocogni is, de a rövid és gyors futás az ő igazi terepe. Amíg pórázon vannak kifejezetten szépen viselkednek, de nagyon sokat kell velük gyakorolni, ha bármi többet szeretnél.


Labi is jó lehet még, kicsit szertertelen marad mindig, de nagyon együttműködő közben, igazi "boldog kutya", jó helyről hozva kijön minden állattal, emberrel.

2022. máj. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2022. máj. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
4: Kb akkorat szeretnek mint egy pitbull, ha jol tudom akkor az kb 44-50cm kozott van
2022. máj. 15. 18:15
 7/8 anonim ***** válasza:
67%

Bernipásztor🤷‍♂️

Kicsivel nagyobb mint a pitbull de nagyon jól kijön más kutyákkal. Nekem is ilyen van, bár nekünk csak ő van. De ha sétáltatjuk vagy valami és kutyákkal találkozunk mindig játszana velük.

2022. máj. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Yorki mellé középtermetűnél nagyobbat nem ajánlok. Egyszerűen balesetveszélyes. Véletlenül rálép, ráült, ráfekszik és eltörik annak a pici kutyának akár a gerince is.
2022. máj. 16. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!