Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinek van berni pásztora?

Kinek van berni pásztora?

Figyelt kérdés
mik a tapasztalaitok róla, mennyiéert vettétek és honnét?
2010. szept. 17. 19:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Én is dilemmában vagyok, hogy honnan szerezzek egy kis kölyköt, és kb mennyire számítsak árban..

Ha szereztél írj privit pls engem is nagyon érdekelne..

Szerintem én börzén fogok venni ha lesz :)

2010. szept. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nekem van.

még csak 4 hónapos fiú.. nem tenyésztőtől vettem mert nemakarom versenyeztetni de kutya baja...ha szeretnél még kérdezni róla irj privit


[link]


[link]

2010. szept. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
a szomszédunknak az van.Svájcban vette elég olcsón,forintba átszámítva kb. 85 ezerért.Imádja ő is és mi is.Amikor mi kutyust vettünk,a berni és a golden retriever volt a 2 lehetséges kutyus,mi az utóbbi mellett döntöttünk : )) de szerintem a berni pásztor is hasonló kaliberű kutyus,szóval csak ajánlani tudom : DD
2010. szept. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát mi csak tavasszal fogunk venni. CSak most keresünk tenyésztőt ahol érdeklődhetnénk árról meg hát a kutyák minőségéről? Priváton meg fogok kérdezni. köszi
2010. szept. 17. 20:09
 5/8 anonim ***** válasza:
2010. szept. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is bernim van, egy 9 hónapos nagyfiú és imádom! Írhatsz privit, mindenben tudok segíteni!
2011. márc. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Azt még elfelejtettem, hogy teljesen mindegy, hogy "mire" szeretnéd a kiskutyát: kiállításra vagy csak családi kedvencként - célszerű rendes tenyésztőtől (MEOE által igazolt) venni, mert így biztos lehetsz benne, hogy egészséges kutyád lesz (ami az örökletes dolgokat illeti, a többi már csak rajtad múlik) és minél tovább hű társad maradjon!

előző voltam

2011. márc. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Így igaz, ahogy az előző írta! A 100 kutyás kutyagyárat pedig ajánlatos elkerülni!

A tenyésztőket is meg kell válogatni, mert sajnos közöttük is előfordul olyan, akinél csak látszólag van minden rendben!

2011. máj. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!