Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az normális ha a kutya amikor...

Az normális ha a kutya amikor sétáltatni szeretnéd mindig harapdálja a hámot ezért beleakad a szájába és nem tudom meg sétáltatni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az normális ha a kutya amikor sétáltatni szeretném mindig harapdálja a hámot ezért beleakad a szájába és nem tudom meg sétáltatni


még nem szeretném utcára kivinni de ma feltettem rá a hámot.


Amikor feltettem Két percig hagyta aztán elkezdte harapdálni és beakadt a szájába

Természetesen egyből levettem róla


márciusban született ezért két hónapos szombaton hoztuk el


Nem akarom egyből terhelni mert csak két hónapos de szeretném szoktatni hogy sétálni fogunk nyáron


beagle keverék


2022. máj. 17. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Persze természetes hát nem tudja mire való az. Majd idővel megszokja.
2022. máj. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Eleve azt se engedd, hogy harapdálja, ha látod hogy rágja azonnal szólj rá határozottan, nem baj ha meg is ijed.
2022. máj. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Jól van beállítva a hám mérete? Hogyan fér hozzá, hogy harapdálni tudja? Milyen hám?
2022. máj. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Minden nap tegyem rá egy kicsit a hámot vagy ez nem szükséges?
2022. máj. 18. 06:04
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Rárakhatod, legalább kicsit megszokja mire megy sétálni.
2022. máj. 18. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden nap tedd rá, fokozatosan szoktasd hozzá. Ha nyugton marad, jutalmazd, ha harapdálja akkor tiltsd. Valószínűleg elég lesz egy határozott nem :) sok boldog évet nektek
2022. máj. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyakörvhöz könnyebb szoktatni, utána pedig már a hámot is hamarabb elviseli. De igen, tedd rá minden nap, hosszabb időkre is. Tereld el a figyelmét, játssz vele, hívd magadhoz, feladatozz stb. Ha nagyon csak rágni akarja, finoman le is állíthatod.
2022. máj. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!