Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem eszi a kutya a fogtisztító...

Nem eszi a kutya a fogtisztító rágcsát. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Akármilyen ízben adok neki, megszagolja és ott hagyja. Nagyon ritka mikor neki áll. Így viszont nincs eléggé karban tartva a fogazata, és hamar begyullad az ínye is. Próbáltuk mosni is kutyafogkrémmel, de menekült.

Mit tehetnénk?


2022. máj. 18. 01:54
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

Adhatsz ehhez hasonlót is:

[link]


Támogatja a fogak és a fogíny egészségét.

2022. máj. 18. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
50%

Milyen fajta a kutyus?

Hány éves?


Mennyit foglalkoztok vele?

2022. máj. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld fogkefével, de fogkrém nélkül. Vagy ujjra húzható dörzsölővel.

Azokat a rágcsákat felejtsd el, csak marketing..

2022. máj. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
31%
Mert a kutya husevo. Nyers csont kell neki. Az tisztitja a fogakat.
2022. máj. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A nyers csont jó dolog, de egyáltalán nem mindegy hogy az milyen csont. Csöves csontok kilőve, életveszély. Disznó nyersen, minden formában szintén. (Az Aujeszky vírus gyógyíthatatlan és minden esetben halálos, én nem orosz ruletteznék)

Hogy mi való neki az mérettől függ, de 30 kg körüli kutyánknak a marha térd például bevált. A 15 kg-s ördögfajzat hiába lelkes, rajta kifog, maximum kapargatja angyalom az ilyesmit. Neki a szárított marha nyakín ami igazán bevált, az jó kemény, ízlik neki, elvan vele pár percig, egy zacskó nekünk sokáig elég.

2022. máj. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én fressnapfba veszek marhapatát illetve marhabordát. Tartós darabok!


Remekül szedi a fogkövét, mondjuk én 1-1,5 óráig hagyok előtte bármilyen rágcsát. Igyekszek tartani,hogy heti 2-3 alkalommal minimum rágódjon.



Nálunk sok idő volt mire megtaláltam azt amitől nem fosik.


Marhafejbőr volt nagyon jó,de sajnos másnap sugárba fosott tőle.


Minden más nem érdekelte vagy pedig ha vmi jó is volt ha rágja 10 percig pont semmit nem ér.


Kávéfabotot is próbáltuk,de konkrétan szilánkokat szart,meg nem is kötötte le. Szemetelt is vele. Offoltuk.

2022. máj. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!