Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amit az állatpatikában veszünk...

Amit az állatpatikában veszünk kutyának kullancs cseppet általában meddig tart?

Figyelt kérdés
Ez mindenhol máshogy van vagy ugyanaddig véd kullancsok ellen?

#kutya #Kullancscsepp
2022. máj. 18. 18:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Általában 1 hónap mindegyik fajtánál.
2022. máj. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
EL kell olvasni a leírását.
2022. máj. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%

Eladót kérdezni, leírást elolvasni,...?


Ja!!! És le ne írd a márkáját!!!

2022. máj. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Es szivfereg ellen se felejts el adni neki valamit. Azt is havonta kell.
2022. máj. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%
Olvasd el a leírást, de ha az eladót megkérdezed, ő is megtudja mondani. Vagy mielőtt elmész a patikába cseppet venni, nézz ki 2-3 márkájú cseppet, csekkold le neten, hogy mit írnak róluk, mit írnak a leírásban, és ha szimpi a termék, akkor hátha a patikában árulják valamelyiket. De amúgy szerintem általában 1 hónapig hatásosak ezek, de lehet, hogy van kivétel, de szerintem kb. 1 hónap az átlag.
2022. máj. 19. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Jah bocsánat nem irtam le mindent, szóval:

Nálunk az állatpatikábab úgy adják csak a cseppet, nincs leírás márka vagy ilyesmi. Akkor jól gondoltam,hogy majd ott kérdezzem meg az eladót. De azért köszi a válaszokat!

2022. máj. 19. 10:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Én azt tanácsolom, hogy ne cseppet vegyél, hanem nyakörvet. Igaz, hogy 8000 ft amit én szoktam venni a kutyámnak, de az 7 hónapig jó, kvázi évente egyszer kell rá költeni. Tehát márciusban megveszem, októberig szépen rajta van és használ is, október végén leveszem, novembertől-márciusig elvan nyakörv nélkül, mert akkor ugye nincs se kullancs, se bolha, aztán következő márciusban megint veszek neki.
2022. máj. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!