Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám kiszedett a varratból...

Kutyám kiszedett a varratból 2 csomót. Lehet belőle gond?

Figyelt kérdés
6 pici csomóval volt összevarrva, ebből kettőt kiszedett, kicsit ott szétnyílt a seb, picit duzzadt, de nem vészes mint nálunk egy vágás. Lefertőtlenítettem, farkaskarom eltávolítása volt. Holnap reggel nyit a doki, akkor tudom viszavinni, ha szükséges. Tapasztalt már valaki ilyet? Fertőtlenítésen kívül tudok még valamit csinálni vele?

2022. máj. 19. 19:22
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Valószínűleg nem lesz gond, de tegyél rá egy gallért és ilyen probléma nem lesz többet. Reggel hívd fel a dokit és kérdezd meg visszavidd-e vagy csak, ha romlik a seb állapota.
2022. máj. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Gallért kaptatok? Ha nem, akkor kellene, mert ki fogja szedni a többit is. Nem kell egyből vinni, csak hívd fel az orvost. Nekem 3 nap után szedte ki a kutya a varratokat a lábából (szintén farkaskarom). 1 maradt mindössze, de nem kellett visszavinnem varratni, csak nagyobb gallér kellett, mert a másikban kreatív módon megoldotta, hogy elérje a lábát.
2022. máj. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Nem kaptunk gallért, itthon voltam vele, de sikerült kioperálnia, amíg átszaladtam a boltba (15p), pedig elég profi kötést kapott a lábaira.


#2 kutyusodnak szépen begyógyult ennek ellenére is?

2022. máj. 19. 21:07
 4/8 anonim ***** válasza:
Mennyi idő telt el a karom eltávolítása óta? Az én kutyámnak lipóma eltávolítása volt a bal mellső lábán a mancsa felett. Ő is ki szedett a varrattból egy darabot. Nem lett gond.. De figyeljetek azért. Dokihoz vidd vissza sztm de max lefertőtleníti. Ha akkora baj lenne látnátok már. Lennének jelek.
2022. máj. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kedden délelőtt 10kor műtötték. Betadine volt itthon, azzal egyből fertőtlenítettem. Kicsit hagytam "szellőzni", aztán tettem rá tiszta kötést.
2022. máj. 19. 21:23
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok. Igen, szépen begyógyult, semmi gond nem volt.
2022. máj. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
4 vagyok. Nem hiszem, h baj lesz.
2022. máj. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Reggelre elég szépen összehúzodott a seb szerencsére. Doki szerint sem kell visszavinni, csak ha elkezd vérezni, vagy gyulladtnak tűnik. A többi varrat megtartja ígyis. Köszi a válaszokat még egyszer!
2022. máj. 20. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!