Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Felnőtt menhelyi kutyák...

Felnőtt menhelyi kutyák általában mennyi idő alatt lesznek szobatiszták?

Figyelt kérdés

2022. máj. 22. 23:22
 1/9 anonim ***** válasza:
42%

Erre nincs statisztika. Hogy gondolod?

Pl. Kölyök menhelyi kutyák szobatisztasága 6 hónap 12 nap - felnőtt menhelyi kutyák szobatisztasága 4 hónap 3 nap? Vagy mégis mit gondoltál válasznak?

2022. máj. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

2 evesen fogadtam orokbe a kutyamat, 4 honap alatt lett teljesen szobatiszta. De a mi esetunkben a szeparacios szorongas okozta a fo gondot, ha en elmentem otthonrol, akkor fixen bepisilt vagy bekakilt (a siras mellett 😅).

Ha otthon voltam, akkor nem volt ilyen gond. Vegul trener segitsegevel tudtuk ezt athidalni, kemeny idoszak volt.

Szoval minden eset mas.

2022. máj. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem lehet megmondani, mivel nem mindegy milyen múltja volt. Az én egyik kutyám pl sosem volt tanítva rá, de megszokta, hogy földre, fűre, stb kakilt így szőnyegre nem, de másik kutya lehet tesz rá és nem érzi magától a különbséget.
2022. máj. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy a kutya múltja.

Én egy évesen hoztam el a kutyámat, a menhelyen született, ott nőtt fel. Nem nevelte senki, így elrontani sem tudták pl kutyapelenkával meg ilyen hülyeségekkel. Ösztön szinten az elejétől tudta hogy nem szabad, de kb 1 hónap után már balesetek sem voltak egyáltalán, addig is csak pár darab.

2022. máj. 23. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

2 eves pitbull sinterrol: 10 nap alatt lett szobatiszta.


Pont a szobatisztasag miatt nem akartunk fiatal kutyat. Meg tanitani is konnyebb egy felelossegteljesebb korban levo kutyat.


Ha kolyokkutyat akarsz,szo nelkul kell nala is viselned a lakasba pisi kakit feleven at minimum. Meg a ragast.

2022. máj. 23. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém már szobatiszta volt, ideiglenes befogadónál volt, nem telepen kennelben. Nincs erre általános válasz.
2022. máj. 23. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Maya Bunnyheart ***** válasza:
100%

Az én kutyám első pillanattól kezdve teljesen szobatiszta, baleset nélkül.


Egyéb infók: felnőtt (2,5 éves volt amikor hozzám került) és ivaros volt még (kan kutya)

Utcán élt kb 1 hónapot, előző gazdájánál kinti kutya volt.

2022. máj. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
97%
Párszor ideigleneskedtem, nem hagytam "hibázni" őket, így baleset nélkül vagy pár jelölési kísérlettel megúsztam eddig. Szerintem az is sokat segített, hogy kertesben lakom, sokszor ki tudtam vinni őket, viszonylag gyorsan és amint végeztek mentünk is vissza, így gyorsabban összekötötték, hogy mi az elvárás. Ami pisi volt, nem a "szükség" miatt jött, csak a kedves kutyuska konfortosabban érezte volna magát, ha az ő szagával van tele a területe...
2022. máj. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
76%

Ha nem orditasz,nem dramazol lakasban torteno pisi kaki eseten,akkor nyugodt laza kutya egy het alatt lesz szobatiszta. De soha nem ordithatsz es nem verheted meg.


Mert ugye a hugyholyag izma akkor zar,ha ellazult allapotban van. Ha idegeskedik a kutya,megfeszul az izma es jo a pisi.

2022. máj. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!