Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szoktatok innen rendelni...

Szoktatok innen rendelni tápot? (többi lent)

Figyelt kérdés

[link]


jó táp a Happy Dog ??

Mekkorát rendeljek egy 3hónapos berninek?

ő már a junior méret??

és a termet beállitásnál a nagytestűt kéne beállitani ugye?

mert ő nagytestű lesz..


2010. szept. 18. 10:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig innen rendelek :) Nagyon rendesek, pont a héten kaptam tőlük taste of the wild és royal canin mintát :) Én eddig Acana adult dogot és játékokat rendeltem innen, megbízhatóak, csak ajánlani tudom. Fenn vannak facebook-on ott tudsz érdeklődni.
2010. szept. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
igen! Én már rendeltem tőlük acanát, és kutyafrisbeet is! nagyon jók, hamar kijött, adtak tápmintát, hűtőmágnest, meg 25%-os kupont is!
2010. szept. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretem őket és csak ajánlani tudom, mindig innen rendelek és még olcsóbban is jövök ki..és ajándékokat is kapok.
2010. szept. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat...ez nagyon tetszik :)

és ha rendelnék egy 15kilót és ha nemeszi a kutya mit csináljak vele?

2010. szept. 18. 12:38
 5/15 anonim ***** válasza:
először kisebb adagot rendelj próbaként,ha beválik, rendeld meg a nagy adagot.igy nem vész kárba több kiló, ha mégsem enné meg.
2010. szept. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
és hogyan kérjek tápmintát? vagy az anem azt jelenti hogy pl adnak egy marék tápot és hogy eszi-e vagy nem???
2010. szept. 18. 13:34
 7/15 anonim ***** válasza:
Írsz nekik h szeretnél mintát, ők meg küldenek postán. Rendesen becsomagolva, egy adagot.
2010. szept. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
és azt is ki kell fizetnem?? akkor mennyibe kerül a minta?
2010. szept. 18. 19:16
 9/15 A kérdező kommentje:

én ezt a tápot néztem ki : [link]


15 kg mennyi ideig elég egy 3 hónapos berninek? ha naponta reggel délben délután meg este etetem.. este lehet hogy fött kaját valamit kap.. vagy már csak naponta 3x etessem? (reggel,délután,este?)

2010. szept. 18. 20:39
 10/15 anonim ***** válasza:
Én most rendeltem először innen, nekem nagyon szimpi, szombatra várom a szállítmányt, akkor majd többet tudok mondani.
2010. szept. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!