Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valakinek megvan Kyra Sundance...

Valakinek megvan Kyra Sundance 101 Fejlesztő gyakorlat c. könyve? Olvasóktól/''profi'' tacsigazdiktól kérdezem: a 101 Fejlesztő gyakorlat megfelel egy 7 éves törpetacskó számára?

Figyelt kérdés

Valakinek megvan Kyra Sundance 101 Fejlesztő gyakorlat c. könyve? Olvasóktól/''profi'' tacsigazdiktól kérdezem: a 101 Fejlesztő gyakorlat megfelel egy 7 éves törpetacskó számára?

-Picit öreg már szegény, és jó lenne formába hozni. (nagy rajongója vagyok Kyra Sundance-nek, ismerem a könyveit, és minden más vele kapcsolatost, stb... nagyon megtetszett ez a könyve (is), és jó lenne megvenni, egy profi ember lépésről-lépésre történő leírása/elmondása szerint kondícionálni, fejleszteni, formába hozni, de nem tudom, pl. a statikus nyújtás nem árt a tacsiknak? (lásd a rövidke részletet: [link] a miénk szegényke már a lábát is csak félmagasra tudja emelni. (ok, nem akarok túlzásokba esni, nem reménytelen, és ha elviszem sétálni is aktív, de vannak kisebbfajta gyengepontjai)

Valaki tudna segíteni?



2022. máj. 23. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

7 eves kutya nem oreg. Surgosen vidd el orvoshoz a laba miatt, ne konyvekbol akard meggyogyitani!


A tacskobenulas nem jatek es ti valoszinuleg mar a kapujaban vagytok.


Nekem is tacskom van, 6 eves, ezert is huztam fel magam ezen...te jo eg :(

2022. máj. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia! Ez nem bénulás, csak nem tudja pl. ''integetős'' magasságba emelni a lábát, hanem kb. csak olyan magasra emeli, hogy éppen pacsit tudjon adni. + nem az volt a célzás hogy öreg, (oké, én se voltam túl világos, de odaírtam) csak egy picit már nehezebben mozog.

De azért köszi a választ.

2022. máj. 23. 17:50
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a fizioterápia az ami nektek jobb lenne. Nekem megvan a könyv, de a feladatok java nem tacskóra van szabva.
2022. máj. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyugtathatod magad akarmivel, de ez egy 7 eves kutyanal nem normalis. Lassa orvos.
2022. máj. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!