Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől változhatott meg a...

Mitől változhatott meg a kutyám székletének színe?

Figyelt kérdés
Eddig sárgásbarnásat kakilt, most pedig vörösesbarnát. Állaga nem változott, normális. Nem volt tápváltás, ugyanazt eszi évek óta, finomságot sem kapott, ami elszínezhetné. 13 és fél éves, ivartalanított kan.

2022. máj. 24. 14:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A bilirubin, biliverdin mennyisége felelős a széklet színéért. Ez nem csak tápváltástól változhat, hanem stressz hatástól, hormonális változástól, betegségtől stb is.
2022. máj. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen nem kell egyből a legrosszabbra gondolni, azonban szerintem nem árt egy általános állatorvosi vizsgálat, egy vérkép esetleg, főleg ebben a korban.
2022. máj. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nézess egy vérképet szerintem is. Sokminden okozhatta. Az én vénasszonykámnál ebben a korban minden evben volt egy nagy átfogó vizsgálat, sajnos mégis kijött rajta egy csúnya daganat :(
2022. máj. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!