Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen keverék kutyus lehet?

Milyen keverék kutyus lehet?

Figyelt kérdés

[link]

[link]



2022. máj. 25. 00:38
1 2
 1/13 Maya Bunnyheart ***** válasza:
88%
Bull típusú keveréknek tippelem.
2022. máj. 25. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
18%
Az az elonye ennek a meretnek,h jutfalattal konnyen tanithato,mert a kezednel van a feje,nem kell hajolni hozza. Havi 30-40 ezerbol megvan a kajaja csak husbol es husoscsontbol meg zoldsegbol a szupermarketbol. Allat barfshopbol megolcsobb.
2022. máj. 25. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Azta, nagyon szép! :) Valamilyen bull szerintem is tuti van benne. Olyan kép, ahol áll, nincs róla?
2022. máj. 25. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de nagyon jó a kiállása :D
2022. máj. 25. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
59%

#2 #3 Ennyi baromságot egy helyre összehordani...


Remélem a húst nyersen adod kutyának, és remélem sertéshúst, hátha Aujeszky-féle betegséget elkap, meg legyen jó ki csirkeallergiája ha azt kap, állandóan azzal tömöd. Jó kis bolti átmosott fertőtlenített hús, az kell neki. Meg csont, hát az nyilván kell, jó kis csöves csont, hadd rágja szilánkosra akadjon el a torkán meg szúrja ki a bélfalát.


Zöldséget is remélem jó sokat adsz neki, a sok rosttól hadd fosson szegény állandóan.


Meg hogy nem kell lehajolni hozzá... egy kistestűt is lehet tanítani, elkapja röptében a falatot ha ügyes. És még a derekadat se kell megerőltetni.


És a futó sportos nők a fétised? Arra vágysz csak nem kapod meg?

2022. máj. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

[link]

Itt a kép, ahol áll. Most 7 hónapos, nem tudom, hogy mekkora lesz, amúgy kan. Okos és nagyon aktív, de nagyon ravasz is, barátságos.

Jelenleg Julius K9 Hypoallergen Puppy & Junior Lamb & Rice tápot kapja, de váltani szeretnék olyanra, ami felnőtt kutyusoknak van. Jutalom falatot csak akkor kap, ha ügyes volt. Jó nagy területen vagyunk, úgyhogy van bőven hely, hogy futkározzon, ettől függetlenül 2 naponta a szomszéd kutyával összeszoktuk engedni (ő is kan kutyus) és olyankor minimum egy fél óra sprint van, gondolom mert örülnek egymásnak vagy nem tudom.

Én nagyon összevagyok zavarodva a fajtáját illetően, az állatorvos szerint amstaff keverék, aki megírta a kiskönyvét az szerint német juhász keverék, a neten meg pitbull & labrador keveréket találtam, ami hasonlít rá, de még azt sem mondanám az igazinak.

2022. máj. 25. 09:51
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Bull típusú fajta tuti van benne. Az állása emlékeztet engem egy kicsit a malinois-re, meg a mintázata is. De mindenesetre nagyon szép kutyus. ( [link]
2022. máj. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Utolsó: rákerestem a kutyusra, nagyon szép, plusz rákerestem a mixre is, és ezt adta ki: [link] nagyon hasonlít rá, nem?
2022. máj. 25. 10:09
 9/13 anonim ***** válasza:
88%
Valami bull szerű szerintem is van benne, meg így hirtelen a kangal ugrott be mint lehetséges felmenő, de nem tudom ő mekkora :D németjuhász és labrador is könnyen előfordulhat benne, hiszen ezek igen gyakori fajták. Mindenesetre gyönyörű kutya.
2022. máj. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat ☺️
2022. máj. 25. 11:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!