Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Postal 2 című PC játékban...

A Postal 2 című PC játékban milyen fajta kutya van? Kép lent található!

Figyelt kérdés

Szóval a képek:

[link]


[link]


Ja és még vmi tényleg így támadnak emberre?


2010. szept. 18. 17:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem Amerikai Staffordshire Terrier. És igen ha úgy van nevelve akkor támad emberre.
2010. szept. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Zsíír. Drága egy ilyen kutya? Kösz a választ am.
2010. szept. 18. 17:10
 3/19 anonim ***** válasza:
29%
Attól függ honnan veszed. Vannak egész olcsón is. Expresszen nézz körül.
2010. szept. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Fasza. ez szted elégjó? [link]
2010. szept. 18. 17:16
 5/19 anonim ***** válasza:
Szerintem olcsó ez a 10ezer Ft! De van aki azért adja olcsón a kiskutyákat mert, megakar tőlük szabadulni és 10ezerér előbb elviszik mint 30ezerér!
2010. szept. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Remélem nem azért akarsz ilyen kutyát venni, hogy rajoskodhass vele, hogy "igen az én kutyám egy vérengző fenevad", meg "neki megy minden embernek".. Bocs de a hozzászólásodból ez jött le. És egy ilyen kutya normális helyről 70-80 ezer Ft-tól KEZDŐDIK! Szóval ha csak ilyen célból akarsz kutyát venni akkor légyszi ne tedd.. Egy ilyen kutyus erős kezet és nevelést igényel. Ha meg megveszel egy ilyen olcsó kutyát mint amit linkeltél, akkor utána b*szhatod, mert ezek többsége vagy keverék, vagy genetikailag öröklött betegségtől szenved, ne adj isten ideggyenge ami ennél a fajtánál elég veszélyes dolog.
2010. szept. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ne lepődj majd meg, ha az orvosnál hagysz majd pár 100 ezer ft-ot. Ezeknek a kiskutyáknak a szüleit semmilyen betegségre nem szűrték, így nagy eséllyel kifoghatsz egy beteg kutyát. Én is így jártam kb. 5-6 éve amikor vettem egy hasonló kutyát, kb. ennyiért, és azóta 100ezreket hagytam ott az orvosnál. Ha tényleg egy gyönyörűszép típusos kutyát akarsz, akkor tenyésztőknél keresgélj, és még egészséges is lesz. Nem pedig zsákbamacska.
2010. szept. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Igazt adok utolsó kettőnek. Ne lepődj meg ha csak rajoskondi akarsz vele és nem foglalkozol vele hogy majd rád is támad főleg ha olyat veszel pl amit irtál 10 ezerért. Idegsokkos hülyét. Már bocs
2010. szept. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Na lefoglaltam egy kan kiskutyát jövöhéten megyünk érte. Hogy tanítsam?
2010. szept. 18. 20:14
 10/19 anonim ***** válasza:

A fajtát nem ismerem, de 10 ezer forintért tudod mit kapsz... Ha az eladó csak a 2 kötelező oltást beadatta neki, akkor már az eleve 10 ezer forint felett van. Ha nincsenek beoltva, akkor ne lepődj meg, ha véletlenül elpusztul pár héten belül.

A többi kiadásról már nem is beszélek, ami egy kölyökkutya nevelésével jár.


Az én kutyám nem tenyésztőtől van, de így is 60 ezer forint volt.

Ennyi pénzért valami nagyon nem stimmel a kutyával, ezt biztosra veheted, és tényleg jó szándékkal mondom.

2010. szept. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!