Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Postal 2 című PC játékban...

A Postal 2 című PC játékban milyen fajta kutya van? Kép lent található!

Figyelt kérdés

Szóval a képek:

[link]


[link]


Ja és még vmi tényleg így támadnak emberre?


2010. szept. 18. 17:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nem gondolod hogy, kutyavásárlás előtt kellett volna utána olvasnod a tanításával kapcsolatban???!!! Előbb még azt sem tudtad, milyen kutya van a képen, most meg már lefoglaltattad. Eltudom képzelni milyen lehetsz -.-" Ha csak menőzni akarsz vele, akkor nagyon besz@ptad, mert ezek az életben nem fognak úgy kinézni, ahogy kellenének.
2010. szept. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Láttam a szüleit képen jól néznek ki. Sőt még vágva van a fülük is. Brutálisak enyémnek is lesz majd. De azért köszi a tanácsokat :D
2010. szept. 19. 10:08
 13/19 anonim ***** válasza:

Azért néha jó, hogy csak a neten keresztül társalgunk itt. Nyugodtan le lehet pontozni, de annyira irritálsz! Két óra alatt tudtad meg a fajta nevét és már le is foglaltál egy kiskutyát. Azt hiszem teljesen felesleges most itt leírnom neked, hogy mivel jár egy kutya, úgysem fogsz hallgatni ránk. Majd kiváncsi leszek, hogy mikor kerül a sintértelepre. Ugyanis mindennek tűnsz, csak felelősségteljesnek nem. Tudod, kellő tanítás és hozzáértés nélkül még egy jámbor golden is elvadul, és egy ilyen "általad választott" kutya nem a bokádat fogja megfogni, ha besokall. Remélem te leszel az első, aki megtapasztalja!

Szegény kiskutya!

2010. szept. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Hát az biztos hogy engem nem fog megharapni. Majd azt akit mondok esetleg.
2010. szept. 19. 11:34
 15/19 anonim ***** válasza:
jessszus te annyira buta vagy:) téged nem fog megharapni?:) persze, ha nincs nevelve, 2perc alatt szétkap, ha olyat csinálsz amit nem kéne:) én imserem a kutyákat.Te nem:) Nem baj, majd nézzük, hogy felelőtlenség miatt, meghalt xy..:) Gratulálok, tahó
2010. szept. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
és ha nincs megnevelve rendesen, akkor azt akit mondasz azt sem harapja meg, ne aggódj.Járj vele kutyaiskolába, és ott megtaníták, hogy hogy kell szóra harapni, otthon nem tudod nekimegtanítani. Ha kutyasuliba jársz vele, lesz egy okos kutyád, ha nem akkor lesz egy makacs, engedetlen, és ráadásul mostmár ezek a fajták nagyon elgyengültek, tehát senkit nem fog megharapni, még kertet sem fog őrizni, ha nincs járatva suliba:) Ügyes kisfiú vagy...Főleg ha ilyen játékokat játszol:)lehetsz vagy 12éves:D
2010. szept. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Volt már egy rotink és az se engedett be senkit a kertbe. Meg nem támadt csak arra akire mondtuk pedig sose jártunk vele suliba. Amúgy meg 13vagyok.
2010. szept. 19. 17:00
 18/19 hisztis válasza:

Ha 13 éves vagy,nem tartom valószínűleg,hogy azt a rottweilert te tanítottad meg bármire is.:)Egyébként igazuk van az előttem szólóknak,semmilyen esetre se agresszivitásra neveld a leendő kutyádat,mert adandó alkalommal (ha valóban egy 10 ezer forintos kutyáról beszélünk,ezenfelül a veszélyes kategóriába soroltak egyikéről) idősebb korára -,mint a legtöbb nagytestű kutya-,hamis lesz és megharap.Téged,a családtagjaidat.Lehet,hogy a suliban te lennél az Ász,de hogy vinnéd sétáltatni a kutyusod,ha előző nap leharapta volna a legjobb barátod kezét,mert az játszani szeretett volna vele??..


Kérlek gondolkozz el egy kicsit..

2010. szept. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Mikor mondtam, hogy én tanítottam? :D

De hallgatott rám is meg a családban mindenkire.

2010. szept. 24. 12:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!