Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek vehetek innen...

Szerintetek vehetek innen kiskutyát?

Figyelt kérdés
Szóval ugyebár sokaknak nem fontos a törzskönyv mivel nem akarják kiállításra vinni. Nekem sem fontos én se szeretnék kiállításra menni meg tovább tenyészteni a kutyával. Szóval volna egy alom (most 6hetesek a kiskutyák de csak két hét múlva elvihetők) amiknek ugyan nincs törzskönyvük, de a szüleiknek van szóval fajtatiszták. Csak azért nem tudják törzskönyvesztetni a kiskutyákat mert nincs kennel nevük. 40ezerért árulják a kutyákat. A szülei szűrt kutyák azt hiszem a kannal még kiállításra is járnak. Szóval vehetek tőlük kutyát vagy mindenképp törzskönyves kutyát keressek? Igazából nekem csak családi kedvencnek kéne, de nem szeretnék szaporítótól sem venni, de gondolom Ők nem azok vagy tévedek?
2010. szept. 18. 20:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem megveheted nyugodtan.
2010. szept. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
ha a szülők fajtiszták és mint írtad szűrtek nyugodtan. ha meg kérdezhetem mi fajtájuk?
2010. szept. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

elvileg szaporítók. gyakorlatilag meg onnan veszel kutyát, ahonnan akarsz...

nekem nincs bajom az ilyen almokkal.

én is így vettem, és nem bántam, mert gyönyörű, egészséges, jó kiállású kutyám van.

most van probléma, mert már kérdezték, hogy nem fedeztetnék-e vele, olyan szép...

én viszont nem fogok szaporítani, szóval nem fedez a kutyám senkit...mégha szép, akkor se.

2010. szept. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Német juhász :) Akkor szerintetek okés a hely?
2010. szept. 18. 20:32
 5/12 anonim ***** válasza:
47%

vehetsz, nyugodtan :)

milyen fajta? :D

2010. szept. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
47%
ja, bocsi nem láttam..
2010. szept. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ja amúgy én ivartalanítani akarom majd. Csak hát nekem tényleg nem fontos a törzskönyv mert úgymond semmi célom nincs a kutyával, de azt se akarom hogy beteg kiskutyám legyen. Hallottam olyanról is hogy van olyan tenyésztő is aki csak azokra hoz le tk-t akik kérnek hozzá. Ettől még fajtatiszta kutya.
2010. szept. 18. 20:34
 8/12 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi, hogy azt mondták ha nagyon akarják akkor le tudják törzskönyveztetni a kiskutyákat mert beszélnek avval a tenyésztővel akitől a szukát vették, hogy az ő kennel nevén belük törzskönyveztessék a kicsiket.
2010. szept. 18. 20:37
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen,vedd meg!
2010. szept. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
a lényeg hogy ne hidd el a szűréseket addig amíg nem láttad az állatorvosi papírokat. esetleg menj el az állatorvosukhoz és kérdezd meg ténleg szűrtek e
2010. szept. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!