Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Malinoist szeretnék (? )...

Malinoist szeretnék (? ) (többi lent)

Figyelt kérdés

Szeretnék Malinoist. Fel vagyok már rá készülve, volt már Német Juhászom és Tervuerenem is, és az utóbbi is Belga Juhász kutya, szóval a Mali jelleme nem sokban tér el tőle. Jelenleg két szempont van:


IPO vizsgát szeretnék majd vele tenni, és emiatt vannak kérdéseim:

1.

-Nem törzskönyves Mali is tehet IPO vizsgát? Mert ha igen, akkor gondolkodom azon, hogy örökbe fogadjak fajtamentőktől.

2.

-Ha nem, akkor ajánlanátok jó kennelt? Nagyjából milyen árakra számítsak? Természetesen nem akadály a pénz, de úgy nagyjából, hogy felkészüljek. :)


Szeretem a sport kutyázást, az előző két kutyámmal is aktívan sportoltam, és a NJ-vel tettem IPO vizsgát, a Tervi pedig imádott agilityzni, szóval el tudnám látni az igényeit. Köszi a válaszokat!


2010. szept. 18. 20:44
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
kész vagyok ettől az oldaltól. Semmi nem jó neki! Csesztet itt a magyar helyesírás szabályaival, meghogy nem jóa kérdés, pedig AZ! Elnézést, de nagyon felidegelt ez a sz.r!
2010. szept. 18. 20:45
 2/16 A kérdező kommentje:
miért nem írtok már?
2010. szept. 19. 20:18
 3/16 anonim ***** válasza:

"Munkavizsgákon minden kutya, tekintet nélkül a testméretre, fajtára vagy származási igazolásra, részt vehet."


Ezt írja a szabályzat, tehát nem kell tk. (Google-től tudom én is amúgy)


És akkora mákod van, hogy van is egy kölyök: [link]


Belőle még különösebb nehézségek nélkül tudsz munkakutyát nevelni :)

2010. szept. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
köszi! Aranyos kutyus, hát akkor kapcsolatba lépek majd velük :)
2010. szept. 21. 15:41
 5/16 anonim ***** válasza:

Jajj, nézd! [link]


Lehet, hogy ugyanaz a kutyus, nem tudom, de ha teheted mentsd meg kérlek! Baba kutya, megérdemli, hogy olyan jó gazdija legyen mint te, hogy kapjon egy lehetőséget az életre!!!

2010. szept. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
úgy fest ugyanaz! Na, hát akkor megpróbáljuk őekt értesíteni, hogy elvinném
2010. szept. 22. 15:49
 7/16 anonim ***** válasza:

Na,mi lett a kutyával? Befogadtad? :)


A kérdésedre válaszolva: "Sima" versenyre lehet vinni,de világbajnokságra nem,oda kell a tk.

2010. nov. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
A kutyus már itthon van és jó egészségnek örvend. :) Az oktató nagyon dicséri, azt mondta, nagyon jó őrző-védő ösztöne van, és látja benne a sikeres sportkutyát. Egyébként az benne érdekes, hogy szinte két különböző jelleme van, itthon egy kisangyal, a kertet nem cincálja, ha bezárom a lakásba, mert el kell mennem, nem rombol, és egy játékos, kajla kis dög :D viszont ha kiérünk a pályára, akkor olyan fegyelmezett és éber lesz, mintha mennykőcsapás érte volna.
2010. nov. 5. 21:35
 9/16 anonim ***** válasza:
Ja de szuper! Jó kutyázást, és gratulálok, hogy az életmentés mellett döntöttél :)
2010. nov. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Sok sikert hozzá! :)
2010. nov. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!