Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megbolondult a tacskó?

Megbolondult a tacskó?

Figyelt kérdés
Mostanában vettük észre, hogy mindig valakihez bújik, de úgy, hogy szorosan melléd, néz a szemeidbe és közben folyamatosan hunyorogva nyalogatna (arcod, nyakad). Ezt képes óra hosszát is csinálni. Nem beteg, fiatal és nőstény. Azért fura, mert régen, ha leültem, csak az ölembe mászott és aludt, nem nézett és nyalogatott folyamatosan úgy, hogy a fejét a fejemhez dugta.
2022. jún. 4. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ivaros?
2022. jún. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem
2022. jún. 4. 21:00
 3/5 A kérdező kommentje:
Vagyis igen, nincs ivartalanítva.
2022. jún. 4. 21:00
 4/5 anonim ***** válasza:

Miért bolondult volna meg?

Az is lehet hogy csak több figyelem kell neki, vagy a hormonok csinálják, de pontosat nem tudok mondani, sosem volt ivaros szukám.

2022. jún. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én tacsim is ezt csinálja, de ő ivartalan. Szerintem ez a szeretet jele. Minden este megyek hozzá, megpuszilom, mellé ülök, és akkor kezdi ezt csinálni. Meg ez a bizalom jele is lehet. Ez normális.
2022. júl. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!