Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya allergia? Mi lehet a...

Kutya allergia? Mi lehet a kutyusommal?

Figyelt kérdés

5 éves kutya, soha semmire nem volt eddig allergiás. A tápja ugyanaz mint eddig (nem csirke). Viszont kapott cseresznyét (mag nélkül természetesen) ez volt a legújabb dolog, nem emlékszem korábban evett-e már.

Azt vettem észre vakaródzik. Pénteken kapott, és szerintem azóta is kapott belőle, családtag adta neki.

A vakaródzás nem állandó, de a kutyám én ismerem, és nem szokott igy vakarózni. A testén semmi nincs, nem bolha ez fix! Átnéztem már sokszor, nyakörve is van ellene, és ismerem milyen ha bolhás lenne.

Közérzete változatlan, játszik, rohangál, ugyanolyan.

Ez lehet allergia? Vagy mi okozhatja?

Orvost holnap fogom felhívni.

Yorksier terrier a kutyus.



2022. jún. 6. 22:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet allergia a vakarózás, de ennél többet nem nagyon lehet mondani látatlanban.
2022. jún. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet valami növényre is allergiás, elég ha séta közben érintkezik vele ezért nem látsz semmit a bőrén/szőrén.


Holnap megtudsz mindent. vagyis ma 😊

2022. jún. 7. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Baromfi allergias a kutyus. Ne adj neki csak nagyritkán baromfihúst. Max havi 1x 2x
2022. jún. 7. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Nem eszik baromfi húst a kutyus :)


Talán kicsit jobb volt az éjszakánk. Aludt szépen, nèha kelt csak.


Sétálni nem volt kint. Családi házban vagyunk, és az udvaron van kint ahogy eddig is. :)


Bízom benne semmi komoly. Ma hívom a dokit.

Köszi a válaszokat:)

2022. jún. 7. 05:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!