Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van olyan strand ahová be...

Van olyan strand ahová be lehet vinni a kutyát, a kutya nem úszna csak kint napozna?

Figyelt kérdés
Tatabánya, környékén.

2022. jún. 7. 11:37
 1/5 anonim ***** válasza:
93%

Általában nincs ilyen lehetőség. Mert ha nem megy a vízbe, akkor is zavarhatja a parton napozókat.


Ezért érdemes alapvetően kutyás strandra menni - ahol mindent IS :) csinálhat a kutyus.

2022. jún. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A weboldal szerint ez az egyetlem KE megyében.. Az Öreg tó.


[link]

2022. jún. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Tatán az Öreg-tóba van olyan szakasz, ahol be is mehet, ha amúgy szívesen fürdik, Tatabányához az van a legközelebb. Szerintem ezzel járnátok a legjobban.

Ezen kívül tudok olyan vízparti résszel rendelkező kutyabarát szálláshelyeket, ahova a vízbe nem engedik bemenni a kutyát, de mivel maga a szálláshely kutyabarát, a parton lehet, de azok tőletek messzebb vannak.

2022. jún. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Senior Séf ***** válasza:
30%
Qurva nagy öröm a kutyának, ha napozhat...
2022. jún. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
71%
#4 az én kutyáim tudod hogy szeretnek napozni? Képesek a déli hőségben kifeküdni a napra, és akár 1 órán keresztül ott vannak, hemperegnek, alszanak. Nem tudom miért kell beleszólni, ha semmi rálátásod nincs a dologra.
2022. jún. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!