Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fiatal kutya mikor alussza át...

Fiatal kutya mikor alussza át az éjszakát hogy csak reggel megy ki pisilni? Mennyi idősen, vagy nincs korhoz kötve?

Figyelt kérdés
2022. jún. 8. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kutyafuggo, de a mienk 3 honaposan teljesen szobatiszta volt, este 10-11 fele kimentunk vele, aztan birta reggel 7-8-ig.
2022. jún. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Nyilván egy nagyon pici kutya nem igazán fogja, de ez egyed függő
2022. jún. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem már 10 hetesen átaludta az éjszakát a kutyám. 23:30 körül volt lent utoljára(volt,hogy 00:30-1 kor jöttünk fel) és 4-4:50 között keltett,hogy kell neki :D akkor szaladtam le vele. Egyszer volt hajnal 3.


5-6 hónapos kora körül pedig 5:30-6-ig is bírta.


Mindig nyikorgott szóval tudtam akkor kell neki.


Szerintem nagyon egyed függő.


Meg függ mikor kap enni utoljára,mikor van kint/lent mennyi időt.


Én utolsó sétánál volt,hogy 1 órát lent voltam mire egy pisit kinyomott,de úgy voltam vele ha most 20 perc után feljövök akkor tuti rá fél órára kezd el nyikorogni. Szóval 6 hétig 3-4 órákat aludtam minden nap,mivel 00:30-1 órakor jöttem fel.

2022. jún. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém kb féléves korában, vagy kicsit utána kezdte kibírni pisi nélkül az éjszakát.

Tudom, itt kb mindenki a sátán találmányának tekinti a pelenkát, de mi használtuk, mert a kutyák nem olyan hülyék mint itt sokan hiszik. Amíg nem mehetett ki mert még tartott az alap immunizációs folyamat, addig csak a pelenkát használta. Ahogy kimehetett, ki is szokott, a pelenkát pedig már csak éjszaka használta pisire, mert egy egész éjszaka még nagyon hosszú volt neki. 6-7 hónapos koráig minden reggelre lett egy pisi a pelenkán, minden mást kint végzett el napközben. Aztán egy idő után már kibírta az egész éjszakát pisi nélkül, akkor meg is szüntettem a pelenkát, mert már egyáltalán nem volt rá szüksége.

2022. jún. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

8 hetesen úgy adom gazdához a kiskutyáimat, hogy szobatiszták.

Igaz, hogy ezért sokat teszek még kisebb korukban, de egyáltalán nem lehetetlen, hogy ennyi idősen kibírjanak egy estét. Persze lefekvés előtt még ki kell vinni őket, és nincs délelőttig henyélés reggel sem.

Egyébként nagytestű fajtáról van szó (27-40kg között vannak a felnőttek) azt el tudom képzelni, hogy az aprócska testűek nem bírják ilyen jól.

2022. jún. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!