Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen egyértelmű tünetei...

Milyen egyértelmű tünetei vannak a szívférgességnek? Neten már mindent elolvastam.

Figyelt kérdés
2022. jún. 8. 22:18
 1/8 A kérdező kommentje:
Mielőtt bárki beírná, hogy vidd orvoshoz, leírom, hogy a kutyám nem szívférges, viszont idős, az öregkori tünetekkel, hamarabb fárad, nem olyan aktív, emiatt szeretném elkülöníteni az öregkori tüneteket a szívférgességtől.
2022. jún. 8. 22:20
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Ha nem szívférges, akkor nem kérdéses a dolog, nem produkálhatja a tüneteit, hiszen negatív. Ergo öregségnek lehet betudni (ha más betegség nem jön szóba). Hol itt a kérdés?
2022. jún. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet elkuloniteni a tuneteket. Faradekonysag, kohoges sulyos stadiumban, de sokaig tunetmentes. Csinaltass szivfereg tesztet, par ezer forint. Vesznek tole vert, racseppentik a tesztre es kb 5 perc mulva van is eredmenye.
2022. jún. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%

De ha tudod, hogy a kutyad nem szivferges (gondolom akkor teszt volt), mi a kerdes?

Ennek igy nincs ertelme kerdezo :D

2022. jún. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
Nem biztos hogy dokival nézett meg, simán lehet hogy otthon eldöntötte nem az, mert ért hozzá.... Ha így kezdte, be ne írjuk vigye orvoshoz, szerintem nem vitte, csak megszakértette, ránézésre. És most visszaigazolást, megerősítést vár itt tőlünk, erre a remek és "felelős" gazdi viselkedésre....
2022. jún. 9. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%

A szívféreg teszt 100% kimutatja, hogy szívférges-e a kutyád, vagy sem. Ha negatív az eredmény, akkor más miatt produkál(hat) a fertőzöttséghez hasonló tüneteket.

Mit mutatott ki a teszt?

2022. jún. 9. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Édes jó istenem! 🙏 Jött itt minden, ami a gyakorin jellemző.

1. A kutyám nem szívférges!

2. Ha a gazdik csak fele ennyire felelősen tartanák a kedvenceiket, már boldog lennék!

3. Áprilisban volt teszt, negatív, és ezt csak úgy minden tünet nélkül csináltattam, csupán elővigyázatosságból, kötelező éves oltás előtt.

4. Teljesen rosszul értelmeztétek a kérdést.

5. Aki havonta min. 50.000-et költ a kutyusára, az ne lenne felelős gazdi?


A kérdés csupán arra vonatkozott, hogy van-e egyértelmű tünete a szívférgességnek?


És ebbe nem kell belelátni az égvilágon semmit!

2022. jún. 9. 08:16
 8/8 A kérdező kommentje:
Oh, és látom is a “hibát” az írásomban, ami miatt újabb vérszemet kapnak egyesek (tisztelet a kivételnek). Szóval írtam, hogy havi 50.000- et költök … mindemellett, naponta séta (igen, kertes ház mellett is), ergo minden nap gondoskodok arról, hogy új ingerek érjék, és boldog kutya élete legyen a hátralévő már sajnos kevéske időre is. Az én kutyám okos, rengeteg parancsot tud, anno kutyaiskoláztunk, nem eszik gabonás tápot, minőségi izületvédőt kap, fogait egyszer évente ultrahangos tisztítóval tisztíttatjuk, és ő a mindenünk. Ő egy igazán boldog kutya!
2022. jún. 9. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!