Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek a jack russel...

Szerintetek a jack russel terrier és az Angol Buldog összeillik?

Figyelt kérdés
tudom tudom h pont ellentétek de épp ez az amiért őket szeretném
2010. szept. 19. 11:35
 1/8 anonim ***** válasza:
nagyon nem, a bulldog utálná a jacket mert az folyton vehemensen játszana a bulldog viszont nemtud védekezni mert nem elég mozgékony és nem is tud jól harapni az anatómiája miatt. utálnák egymást.
2010. szept. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
NEM, mint ahogy az előző is írta a bulldog nagyon rosszul érezné magát.
2010. szept. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De érdi én direkt tettem fel a kérdést h milyen hülyeséget fogtok írni bocs eddig csak te írtál! Na szal van 2 jackiem és 2 angol bulldogom és tök meg férnek még meg is mozgatják a bulldikat tök jól megvannak
2010. szept. 19. 11:52
 4/8 anonim ***** válasza:
A bulldog nem tud jól harapni?:) Ejjha...
2010. szept. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Majd meg mutatom milyen egy bulldog harapása és akkor mond
2010. szept. 19. 12:34
 6/8 A kérdező kommentje:
nem neked írtam előző csak az elsőnek
2010. szept. 19. 13:07
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem. A jack russel túl pörgős a bulldoghoz képest. Nem hagyná békén, mikor pl: játszottak egy kicsit, a bulldog elfáradt, de a jack russel még órákig tudna játszani... Azonos vérmérsékletű kutyusokat válassz, sokkal jobban érzik magukat egy hasonló társsal.
2010. szept. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, elég figyelmetlen vagy. A kérdezö már megírta hogy ez nem választás kérdése, hanem neki már van 2 jack russele és 2 angol bulldogja, és jól megvannak. Amúgy a kérdezönek: ügyi vagy, az okostojásokat megszégyenitetted :D
2010. szept. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!