Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miket tanítottál meg a kutyádnak?

Miket tanítottál meg a kutyádnak?

Figyelt kérdés
2022. jún. 12. 06:40
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Behívás, normális séta, szóra álljon meg, maradjon a lábam mellett, ugorjon fel dolgokra, ül-fekszik-áll, ne lopkodjon, helybenmaradás.


Vagy trükkökre gondolsz? ott meg: tolatás, pacsi, ölbe ugrás, agility akadályok, piti, fogd, ajtó becsukás, kinyitás, pörgés, lábszlalom, hajolás, kukucs, dolgokra feltolatás

2022. jún. 12. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Több apróságra (ül, fekszik stb.) de a legfontosabbnak gondolom, hogy megáll minden kereszteződésnál, útcsatlakozás előtt.

Volt hogy megfeledkeztem erről és hiába mentem volna tovább a kutya nem jött, megfeszült a póráz amíg nem szóltam neki.

2022. jún. 12. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Alap dolgok ül, fekszik, marad stb. Jobbra, balra, Ezeket tudja csak kézjelekre is.

Van a hempergés, a bumm, a vedd fel, a hozzad, pacsi, nyuszi (kétlábra állás), pörög, tolatás, hopp (ugrás).

Kitudja nyitni a szobaajtókat, bár ezt senki nem tanította neki.


3 éves németjuhász, hatalmas feladat és mozgásigénnyel

2022. jún. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Baratsag/jatek akkor van,ha mindket fel akarja.


Mindig csendben legyen az utcan,mert a problemakat csendben feltunesmentesen kell intezni.


A szomszed addig szeretj,amig nem megy oda hozza. Pedig mar megsimogatta az …..😂


Etteremben le kell ulnie a foldre a szekem melle. Asztalra feltamaszkodas,asztalrol leeves nincs.


Cigizo emberhez nem mehet oda,nehogy rahullassa a forro hamut.


en tanultam meg tole,h heti mennyi egutt kocogasnal maradnak sertetlenek az otthoni cuccaim: a tomorcfabutorok,taskak,cipok stb😂


A maszirozas hasznos dolog,mostmar orul neki.


Az asvanyvizembol ,azaz a pet palackbol tud mar inni. Itatot nem hasznalunk.


Fejbolintaskora,mint parancsokra (mehetsz,megall,jobbra balra,gyorsabban)arra az esetre,ha eszem es a masik kezeben egy huzos borond van.

Kezjelekre,ha ettbeszdlgetek egy masik emberrel,mikorben a kutyanak folyamat parancsolok kezjellel vfejjellel.


Idegennyelvu parancsokra,ha tobbkutya kozott kell utasitanom. Hogy csak o ertse.


O megtanitott,h milyen markaju szelallo es vizallo sportcipot vehetek seta kozben,hogy az esetleges futolepest konnyeden tartani tudjam a visszahuzas helyett.

2022. jún. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

4-es vagyok.


Megtanitottam,h a fejem kozeleben nerazza meg a fejet. Mert mar igy eltorte az orrom.


Megtanitottam,h keves vagy semmi dolgon erdemes felidegesiteni magunkat. Mindent meg lehet valahogy oldani esszel.

2022. jún. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!