Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen színű az uszkárom?

Milyen színű az uszkárom?

Figyelt kérdés
Van egy 5 hónapos kan toy uszkárunk. Eredetileg fehérnek vettük. Zsemle szinű volt mikor hazahoztuk (2 hónapja) és azt mondták majd idővel kifehéredik. Mostmár van olyan rész ahol hófehér, de van ahol megmaradt zsemleszínűnek. A füle pedig barnább, mint mikor hazahoztuk. Szerintetek milyen színű?
2010. szept. 19. 14:26
1 2
 1/12 anonim válasza:
szines :D
2010. szept. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindkét szülő fehér, akkor szerintem lehet, hogy ő is kifehéredik, de ha nem, akkor lehet, hogy megmarad olyan színűnek. :D Amúgy a zsemleszínt az uszkároknál apricotnak nevezik. :D
2010. szept. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
33%
Gondolom "óccsón vettétek, de jó helyről"... Ez van, majmegtanulod honnan legyen kutyád.
2010. szept. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
32%
Kedves harmadik, egy kutya attól, mert nem egyszínű, vagy netalán nem fajtatiszta, még ugyanolyan értékes eb és hűséges társ. Különben is, lehet, hogy még változik a színe. 2. voltam.
2010. szept. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is ugyanolyan értékes, de a szaporítók akik gyártják azon nem azok... Mert egy rendes tenyésztő tudja milyen színű a kutyája úgyhogy biztos nem onnan van. Meg tudod ha valaki felelőtlen akkor nem ide kell jönni sírni hogy nem azt kapta amit akart.
2010. szept. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Egyébként az apja fekete :D. Amúgy meg teljesen mindegy milyen színű lesz nekem akkor is ő lesz a legszebb :D
2010. szept. 19. 15:00
 7/12 A kérdező kommentje:
Szó sincs erről kedves utolsó válaszoló. Nagyon is jó tenyésztőtől van nagyon sok ismerősünk vett tőle kutyát. Mindössze a várható színére voltam kíváncsi.
2010. szept. 19. 15:03
 8/12 anonim ***** válasza:
Mutass képet!
2010. szept. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Rohand "jó" tenyésztő lehet. Az uszkárokat csakis velük megegyező színű és méretű uszkárral szabad pároztatni, magyarul fekete uszit csak fekete szukával és csak és kizárólag fekete kölykeik lehetnek.

Jól átbattak, remélem túlsokat nem fizettél érte. Nem tartom valószínűnek hogy jobban ki fog világosodni. Biztos aranyos kutya, szeresd nagyon, de legközelebb ha tényleg fajtatiszta kutyust szeretnél akkor olvass utánna, érdeklődj jó tenyésztőknél és vegyél törzskönyves kutyát.

Uszkár tenyésztés szabályzata: [link]

2010. szept. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

megkérdezhetem melyik kennelből való?

mert énis most szeretnék majd uszkárt, és, hogy akkor ebből a kennelből még véletlen se vehessek:)

köszönöm.

2010. szept. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!