Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám félti mások kutyájától...

Kutyám félti mások kutyájától a kajáját, játékát?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A 3 éves huskym ha tegyük fel jutalomfalat van nálam és odajön hozzám egy másik kutya odakap neki. Vagy ha adni akarok neki akkor is odakap neki. Ugyanez a játéknál. Voltunk 1 kutyatrénernél mert csak 1 van itt a faluban de szrt sem értett a munkájához…
2022. jún. 12. 22:36
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
Mi a kérdés? Miért hagyod neki? Miért nem neveled meg?
2022. jún. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
Menjetek olyan trénerhez aki érti is a dolgát.
2022. jún. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Fhuu he, nyilván az a kérdés hogy miként tudnám megnevelni. Kedves kettes mint írtam nálunk csak egy olyan ember van aki ezzel foglalkozik. Az isten háta mögött lakunk kocsim meg nincs, ha nem baj nem vonszolom el a világ túloldalára
2022. jún. 13. 07:33
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

"Kutyám félti mások kutyájától a kajáját, játékát?"

Ez az egyetlen kérdés, amit feltették, drága kincs. Erre a válasz pedig, hogy honnan tudjuk? Nem látjuk a kutyádat, hogy mit csinál ilyen helyzetben.


Egyébként miért nem viszed olyan oktatóhoz, aki ért hozzá?

2022. jún. 13. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Értelmezd már amit írok, igen szarul írtam ki a kérdést mert késő este munka után írtam ki. De ezen pattogni már oly felesleges. Leírtam vagy hússzor hogy nincs a közelben oktató🤦‍♀️🤦‍♀️
2022. jún. 13. 08:22
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Akkor vidd a távolba. Vagy hívj házhoz. Szívesen.
2022. jún. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
39%

Ha viszont csak a kifogás és a lustaság megy, ne csinálj semmit. Kellett a husky (gondolom csak husky keverék), mert jaj de divatos, de nevelni nem megy, nem értesz hozzá, változtatni ezen nem is akarsz.

Tudod mit? Keress neki egy jobb gazdát ilyen hozzáállással.

2022. jún. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ha szeretnéd tudni kedves utálkozó menhelyről lett elhozva. De nyilván csak az ítélkezés meg. Szinte biztosra állítom hogy jobban él a kutyám mint te. De írjad még, szeretem a piros gombot nyomkodni<33
2022. jún. 13. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!