Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Anione hámokról és pórázokról...

Anione hámokról és pórázokról vélemény?

Figyelt kérdés

2022. jún. 13. 10:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én macskára vettem, végül a More márkát valasztottam ugyanott. Megnéztem a kutyákra valót is, hátha van ilyen kicsiben! Az a helyzet, hogy nem sokkal drágább a More, viszont van rajta egy plusz bőrréteg és fényvisszaverős is, így szerintem jobban megérte! Erősebbnek tűnik nekem, több a varrás benne így merevebb is, a karikák össze vannak hegesztve és szépen eldolgozva.
2022. jún. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk a póráz, nyakörv bevált, bár semmivel se tudnak többet, mint az olcsóbb trixie-s verziói. Vagy legalábbis nekem nem tudtak többet, 2-3 év alatt elkoszolódtak, foszlott az anyaguk, a fém kellékek elszíneződtek rajta, igaz elég igénybe vett használat mellett.

Hámból inkább minőségibb márkát választok, ott nagyon nem mindegy, hogy hogyan terheled a kutya vállízületeit, gerincét.

2022. jún. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Trixie márkát használtunk eddig, de ezek az új típusú hámjaik olyan merevek, nem fekszik fel a kutyára teljesen. A régi sokkal jobb, de azt már nem forgalmazzák, ezért nézegettem az Anionet. Csivavám és tacskó keverékem van.
2022. jún. 13. 10:44
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én most Trixie H-hámot használok a kutyámnál, nemrég rendeltem AniOne X-hámot futáshoz. Több helyen olvastam, hogy futáshoz hogy húzzon X-hámot ajánlanak, de mivel kistestű kutyám van, nem egyszerű rá megfelelő méretben ilyet találni, AniOne-ból volt méret, de még nem próbáltuk ki, viszont kisebb méret kellett, mint ami a mérettáblázat szerint a kutyám mérete lenne.
2022. jún. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

En szeretem a markat, nyakorvek, hamok is mar tobb evesek, amik nekunk vannak, tok jo allapotban, nem hasznalodtak el.

Azt mondjuk hozzatennem, hogy en nem sportolok a tacskommal, setahoz csak nyakorvet hasznalunk, turazashoz vetjuk csak be a hamot, tehat atlagban heti egyszer hasznaljuk.

A porazok ugye napi hasznalatban vannak, abbol az egyik anione, masik trixie, mikor melyikhez van kedvem, de mindketto mar 3 eves, szinten jo allapotban.

2022. jún. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%
Teljesen jó minőség, csak borzalmasan túlárazott, mint minden a fresiben. Ugyanilyen minőséget kapni kb bárhol feleennyiért.
2022. jún. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy H-hámom van tőlük, tökéletesen bevált.

Bár talán nem én vagyok a legjobb tesztközönség, 14 éve van kutyám, jelenleg 3 és ami nem lett szétrágva, az a mai napig használható és teljesen okés, egyedül a rugós-gumis pórázakkal vagyok bajban, a gumijuk egy idő után kinyúlik és így elveszti a póráz a fő funkcióját.

Mikor menhelyen sétáltatok, sokat találkozom ilyen pórázakkal, ott is teljesen jól szerepelnek addig, amíg nem hagyja valaki a kutyáknak, hogy szétrágja őket... Viszont ez általánosságban is elmondható, a kutyafelszerelések általában bírni szokták a strapát, főleg, ha a megfelelő méretet válasszuk.

2022. jún. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!