Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS a kutyám megevett egy...

SOS a kutyám megevett egy levél 0,5ös xanaxox. Ha különösebb tünetet nem produkál akkor is vigyül el állatorvoshoz?

Figyelt kérdés
Nem tudom pontosan mennyi volt a levélbe. De különösebb baját nem látom azon kívül hogy kicsit be van lassulva. Jó kedvű meg eszik. Fogalmam sincs honnan lopta. Sajnos már mindenre képes. Polcról leemel dolgokat,szekrényeket nyit. Lesz komolyabb baja tőle vagy mindenképp állatorvoshoz kell vinni?

2022. jún. 14. 13:34
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
93%
Kb. azonnal kéne vinni orvoshoz... De legalább felhívni telefonon.
2022. jún. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
80%
Belehal.
2022. jún. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim válasza:
91%
Vigyétek azonnal orvoshoz . Lehet hogy most semmi baja de 5-10-perc 1 -2 óra és már lehet . Én azonnal vinném .
2022. jún. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
91%

Ha nem trollkérdés, akkor gratulálok hogy a gyk-n kérdezgetsz ahelyett hogy azonnal robognál az orvoshoz.

Szerintem a sírját kezdd ásni, mert mire befejezed a megfelelő méretű gödröt, addigra kelleni fog.

Épp most szívódik fel benne, amit meg kellett volna akadályozni azonnali gyomormosással.

2022. jún. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
96%
Azonnal orvos, lehet megussza egy gyomormosassal, de nagyobb baj is lehet, ha nem viszed.
2022. jún. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
91%
Ilyenkor elgondolkodok hogy milyen sérülés vagy betegség kéne az embereknek amire már azt mondanák hogy "na ezzel már biza orvoshoz kell vinni a Buksit" mert valahogy olyan mintha egyeseknél a világon semmi nem ütné meg ezt a szintet. Most még lehetne rajta segíteni, de ha akkor tervezed orvoshoz vinni mikor elkezd tüneteket produkálni, mehetsz is ki ásni a gödröt.
2022. jún. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
95%
Ha tényleg igaz, akkor AZONNAL ORVOS!!!!!
2022. jún. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

Felhívtam közben azt mondta az orvos hogy nagyobb baja nem lesz. Max olyan lesz mint aki részeg. Mert hogy 40kilos kutyának annyi azért nem okoz gondot

Egyébként azért kérdeztem itt mert akihez szoktuk vinni az ma nem rendel.

2022. jún. 14. 13:51
 9/34 anonim ***** válasza:
87%
"Max olyan lesz mint aki részeg" szóval szédülni fog, esetleg hányingerrel/hányással és az orvos szerint ez tök oké. Az úgy jó. Ilyenhez se vinném a kutyámat.
2022. jún. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Megpróbálok mást is felhívni akkor
2022. jún. 14. 13:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!