Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bichon bolognese kutyámat...

Bichon bolognese kutyámat hogy szoktassam le arról, hogy ha egyedül maradjon ne ugasson fölöslegesen? (szomszédok miatt)

Figyelt kérdés
2010. szept. 19. 16:19
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsi, hogyha egyedül *marad
2010. szept. 19. 16:20
 2/6 anonim ***** válasza:

Nagyon jó erre a Kong. Az lefoglalja. [link]

Emellett ha elmész, akkor adhatsz neki valamit, amin nyammoghat: sertésfül, pacal, rágócsont.. Ezzel el van egy darabig, aztán hátha nem jut eszébe ugatni.

Kicsit költségesebb, de láttam már olyan szerkezetet, ami x időközönként kidob egy játékot. Mivel az lesz az újdonság, elkezd vele játszani. Persze nem tudom mennyire játékos a te kutyád.

2010. szept. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi. Esetleg egyéb tanácsok?
2010. szept. 19. 17:13
 4/6 anonim ***** válasza:
Olvass egy kicsit a szeparációs szorongásról, szerintem a kutyádnak az van.
2010. szept. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem is bolognesem van. nálunk a síp bevált. persze csak ha itthon vagyok akkor működik,de hátha megszokja akkor is ha egyedül van,hogy csak úgy a vakvilágba nem lehet ugatni. a lényeg egyszerű: a leszoktatási időszakban nálam volt mindig egy síp és ha értelmetlenül ugatott belefújtam.egy idő után rájött,hogy mit akarok vele,és leszokott róla
2010. szept. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a tippeket!
2010. szept. 20. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!