Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek? Puli kutyámat nem...

Mit tegyek? Puli kutyámat nem birom rászoktatni arra hogy menjen be a házába ha betuszkolom röktön kijön kinn is alszik a kenelbe (fedett)

Figyelt kérdés
puli kutyámat nem birom rászoktatni arra hogy menjen be a házába ha betuszkolom röktön kijön kinn is alszik a kenelbe(fedett)
2010. szept. 19. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Szakad az eső,az én puli kutyám meg egész nap kint van a szakadó esőben. Már kutya ábrázata sincs neki. Pedig ott van a háza. Nem tudok értelmeset írni neked. Hasonló cipőben járok. Csak leírtam az én tapasztalatomat is.
2010. szept. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát ez minde semmi mert az enyém akkor is kintvolt mikor szakadt a jégeső és hurrikűn volt:D .


Amikor beakartam hozni a házba (A lakásba) Akkor nagyon vanyított mindtha kínoznám és félelmébe pisilt és kakilt:D Na akkor ez mi?


De igazábol a puli kutyák kinthez vannak szokva (Tudjátok pásztori élet egésznap kint és fekszenek)

2010. szept. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi legalláb tudom nem egyedül vagyok remélem ha majd esik a hó azért akkor bemegy
2010. szept. 19. 17:38
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat
2010. szept. 19. 17:39
 5/5 anonim ***** válasza:
A puli kint szeret és nem a házban. Viszont a tisztán tartásukra oda kell figyelni a hosszú szőrük miatt. Gondolom minden ki látott már elhanyagolt pulit és nem egy szép látvány.
2010. szept. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!