Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Igaz, hogy az uszkároknak...

Igaz, hogy az uszkároknak nincsen az a jellegzetes kutyaszaguk (ami terjeng az egész lakásban) és nem hullik a szőrük?

Figyelt kérdés
Persze nem az ápolatlan uszkárokra gondolok, hanem ami mondjuk bent lakik néha ki is fésülik.
2010. szept. 19. 18:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem egy ápolt szőrű kutyának alapból nincs szaga, csak akkor ha megázik a szőre. Legalábbis az én kutyámnál így van, és ő nem uszkár. Akkor is elmúlik, ha már megtörölgettem és megszáradt.
2010. szept. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is úgy van,hogy ha ápolva van a kutyusok szőre,akkor nem érezni a szagát.Nekem sem uszkárom van,de a kutyám szőre mindig ápolt.
2010. szept. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én ismerek egy yorkit akit a kozmetikából egyenesen idehoztak (itt lakott 2 napig) de olyan büdös volt a pofája, hogy elment a kedvem a kutyatartástól. :(
2010. szept. 19. 18:35
 4/11 anonim ***** válasza:
Én még sosem hallottam ilyenről hogy "jellegzetes kutyaszag" pedig már 5 éve van kutyám.
2010. szept. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy,hogy a kutya pofija,szája,vagy a szőre büdös.Mert,ha a szája,az lehet éppen a rossz fogaktól is.A pofija meg attól,hogy ha sokat szaglászik a fűben.A szőr meg ápoltság kérdése.Amúgy szerintem minden kutyának hullik a szőre.Ha ennyire zavar,akkor inkább ne legyen kutyád.
2010. szept. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A jellegzetes kutyaszag ugyanolyan, mint a mosdatlan emberszag. Az ápolatlanságtól és gondozatlanságtól van és mindkettőről az ember tehet. :-)))))))))
2010. szept. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem uszkárom van és ahogy az előttem szólok is mondták, a rendszeres tisztántartás a leglénygesebb,ha nincs időd legalább minden másnap kefélni és rendben tartani akkor az uszkár nem jó választás neked.
2010. szept. 20. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Azt olvastam egy uszkáros honlapon, hogy az uszkárt azért szeretik manapság mert "szagtalan" és nem hullik a szőre de amúgy is antiallergén.
2010. szept. 20. 16:40
 9/11 A kérdező kommentje:
Van jellegzetes kutyaszag, nekem is volt már sok kutyám (kb. 20 évig) és mindig jellegzetes kutyaszag terjengett a lakásban fürdetés után is ezért nincs már kutyám. Csak reméltem, hogy az uszkárnak tényleg nincs szaga akkor vettem volna egyet mert hiányzik. Most utoljára macskám volt, annak mondjuk tényleg nincs szaga de már nem tartanék lakásban mindenhol ott volt a szőre, kitépkedte z új szőnyeget stb...kint meg megmérgezik (sajnos ez lett az én cicám vége is).
2010. szept. 20. 17:03
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vegyél kutyát. :-(
2010. szept. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!