Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ebben a kategóriában hasonló,...

Ebben a kategóriában hasonló, vagy jobb minőségű táp?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek! Táppal kapcsolatban szeretnék véleményt kérni. Rengeteg keresés, összehasonlítás után találtam rá a Josera High Energy tápra. Régóta ezt veszem. Aki jobban benne van ebben a témában, ismer olyan tápot, ami ebben az árban jobb, vagy majdnem ugyan ilyen minőség? 16-17000 Ft, 15kg. Én nem találtam még hasonló, vagy jobb minőséget, de az összehasonlításoknál elgondolkodtam azon, hogy ebben a Joseraban gyakran dupla annyi vitamin van mint más tápokban. Nem lehet ez probléma hosszabb távon, nem telítődik a szervezet? (Nekem pl okoz gondot B vitamin túladagolás, kutyáimnál nem figyeltem meg ilyesmire utaló jelet)

Szóval, akik kicsit jártasabbak ebben, szívesen fogadok véleményeket, más táp ajánlatokat.

köszönöm!



2022. jún. 18. 10:24
 1/1 anonim ***** válasza:

A zoopluson néztem az összetevőket és ott csak annyi volt elsőnek írva, hogy szárnyasfehérje, semmi százalék. Nekem ez nem szokott szimpatikus lenni...

A brit prémium lehet hogy jobb.


Amúgy meg ne agyald túl, az én kutyáim bármilyen tápot kapnak, teljesen jól vannak, ez lenne a normális. Örülj neki, hogy nem kell 10 ezreket kidobálnod, mire megtalálod hogy pl mitől nem megy a hasa.

2022. jún. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!