Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen tápot adjak a kutyának,...

Milyen tápot adjak a kutyának, hogy megegye?

Figyelt kérdés

Egyszerűen semmilyen tápot nem hajlandó megenni, csak ha össze van keverve mással is, pl házi koszt, vagy konzerv (néha a konzerv sem kell neki, és ott rohad szó szerint).

Nem kap sokszor tápot, főleg húsokat és házi koszt maradékot, ezeket nagyon szereti, viszont maradék nem mindig van, másrészt jó lenne néha ha a tápot is megenné, főleg ebben a melegben, mivel száraz, hogyha elmegyek itthonról, és épp nem éhes, akkor ne rohadjon már a konzerv a tálban míg meg nem eszi (már ha méltóztatik megenni).


2022. jún. 18. 18:47
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Akkor az lesz a megoldás, hogy lesz pár próbanap csak táppal.

Már csomó félét kipróbáltunk, azt hittem, a táppal van a baj. De neki mindegy, hogy aldis vagy pedigree, egyik se jó.

Amúgy ez is képes nem enni 1-2 napig is, csak ne kelljen megenni a konzervet pl.

2022. jún. 18. 20:56
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Az aldis meg a pedigree is egy rakás szar amúgy, azt tényleg nem csodálom hogy nem eszi meg.
2022. jún. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Akkor mit ajánlotok?

Ez lett volna az alap kérdés.

2022. jún. 18. 21:22
 14/21 A kérdező kommentje:
Anyámék kutyái a pennyset is két pofára zabalják.
2022. jún. 18. 21:23
 15/21 anonim ***** válasza:
82%

Hiába vennél 3000ft/kg áron tápot ha nem csak azzal eteted, szóval először ezt kellett tisztázni.

Amúgy az olcsóbbak közül Brit Premium amit ajánlani tudok.

2022. jún. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
91%
Attól még a pennys sem egészséges.
2022. jún. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Csak heti pár alkalommal kellene hogy megegye, nem ez alotná a fő táplálékforrást.

De volt sokféle, állatboltból is, nem tudom mi volt a nevük, ott ajánlották, de el is lett ajándékozva, mert rendesen haragszik, ha tápot kap.

2022. jún. 18. 21:34
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

A kutyanak nem hagyhatsz elol etelt. —-> Ez az egyik sorrendisegi szabaly.

Fozz tobbet,h jusson neki is. En ugyanolyan dietas kajat eszek ,igy ugyanazt esszuk a kutyammal.


A kutyad is kozli veled egyertelmuen,h a tap szemet es ne add neki.

2022. jún. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak heti pár alkalommal kéne hogy megegye, akkor meg hiába mondtuk már el, nem fogja megenni. Amúgy miket adsz neki? Sejtem hogy tele lehet hiánybetegségekkel már szerencsétlen.
2022. jún. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Nem szeretném csak táppal etetni.

Konzervek, baromfi, marha, benne répa ilyenek.

Ma pl főtt hús, főtt krumpli. Ezt külön neki csináltam, mert nem volt maradék.

A főtt krumplit meg a főtt répát is szereti.

Farhát, szoktam venni neki rúd párizsit, szalámit, virslit.

Nem tudom mit kéne még.

2022. jún. 18. 22:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!