Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tényleg hülye vagyok és nem...

Tényleg hülye vagyok és nem kéne ennyi mindent megtenni egy kutyáért?

Figyelt kérdés

Van egy 12 éves kistestű kutyusom. 6 hetes volt amikor hozzám került. Mindig mindent megtettem érte megvettem neki.


Játékok, kaja, szeretem hetente fürdetni és fürdés után tiszta ágyikó neki. Ha van időm elviszem helyekre ahol elengedem mert tudom hogy élvezi.


Most pedig van egy lágyék sérve és fogkő. Azt mondta a doki ha műtjűk később nagyobb esélye van a túlélésre. De ezért is hülye vagyok mert 80.000 forint kb a kettő?


Nagyon szeretem ő a család tagja, nagyon rossz lesz ha már nem lesz velem



2022. jún. 22. 08:10
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
96%
Nem vagy hülye. Szereted a kutyádat és mindent megteszel érte, meg is kell. Nálunk is családtag a kutya, mikor beteg lett 2016-ban 50k volt a mütétje és utána még minimum 50k volt a gyógyszere. Egy pillanatig sem gondolkodtunk, hogy ez-e a jó döntés.
2022. jún. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 descent ***** válasza:
55%
Ez relatív. Ha van ennyi időd és pénzed rá, akkor tedd meg. Én már nem tenném, de korábban ugyanezt csináltam. Manapság már találok sokkal jobb helyet a pénznek.
2022. jún. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
93%
80 ezret akár sok munka is lehet megkeresni, de semmi egy életért. Főleg, ha 12 év alatt hozzánk nőtt.
2022. jún. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
92%
Ahányszor állatkilikán jártunk a kutyákkal mindig ott hagytunk min 150 ezret. Nem panaszkodtunk, ha ennyi a csipoficam műtét akkor ennyi. Hogy kinek mennyit ér meg az állata azt maga dönti el.
2022. jún. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy hülye! Családtag, ez a természetes, hogy mindent megteszel érte.
2022. jún. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Nem gondolkodok rajta hisz nekem fontos, csak kíváncsi voltam más véleményére is. Van nekem is hová tennem a pénzt de az élete többet ér. Pénzt lehet munkákkal szerezni de még egy kis angyal kutyust nem...


Köszönöm

2022. jún. 22. 08:45
 7/26 anonim ***** válasza:
75%

Ha megteheted, nyilván kifizeted, és senkinek semmi köze hozzá, mire költöd a pénzedet.


Ha emiatt mondjuk a gyerekeid éheznének két hónapig, akkor nyilvánvalóan nem fizetnéd ki.

2022. jún. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

"Manapság már találok sokkal jobb helyet a pénznek."


Ez nem arról szól, hogy van-e jobb helye, vagy nincs. Ha úgy gondolom, hogy van jobb helye a pénzemnek, mint háziállatra költeni, akkor nem tartok háziállatot. Ha tartok, akkor megteszek mindent, amit a lehetőségeim megengednek. Én pl tegnap 30.000 forintot hagytam az állatorvosnál a cica miatt, és így is altatás lett a vége. Magától is elpusztult volna otthon pár napon-héten belül, de egyrészt megtettünk mindent, amit lehetett, másrészt amikor kiderült, hogy nincs értelme "továbblöködni" az életben, akkor megadtam neki a könnyű halál lehetőségét.

2022. jún. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem te vagy hulye, ez lenne a normalis, ha felelosseget vallalsz egy allatert, az az egesz eletere szol. Van amikor el kell engedni, de amig "csak" öreg, de eszik, setal, jol van, addig szerintem meg kell tenni erte, amit lehet.
2022. jún. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Sajnálom 😞 édesem legalább nem szenved. Holnap lesz a műtét a kutyusnak. Remélem minden rendben lesz vele.
2022. jún. 22. 09:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!