Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyámnak lesz baja a tormától...

Manócska1 kérdése:

Kutyámnak lesz baja a tormától? többi lent.

Figyelt kérdés
párom ültetett a kiskertbe tormát,a közepes testű golden-labi keverék kutyusunk evett belőle és hányt. lehet nagyobb baja?

2022. jún. 23. 10:57
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

Semmi. Kihányta, mintha füvet evett volna, "gyomorpucolásként".

Viszont tegyetek arról, hogy legközelebb ne férjen olyan növényhez, amit nem neki szántatok, elvégre az egészségére károsat is ehetett volna, főleg, ha mérgező cucc is van a kertben. (leander...)

2022. jún. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm,nincs más mérgező cucc
2022. jún. 23. 11:08
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Kapott egy tisztítást, de figyelj arra hogy ne legyen máskor ilyen, mert a torma még embernek is csak mértékkel való, olyan erősen tisztít (de nagyon egészséges, csak nem a kutyáknak)
2022. jún. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Ha már kihányta és nem látsz mást akkor valószínüleg nem lesz.De azért hívd fel a dokit.
2022. jún. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Dokit hívni felesleges. A kutyi csak azert ette meg, hogy a gyomrát kitisztítsa, mint azt előttem írták.
2022. jún. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
63%

Neten ránéztem. Nagyon tetszett ahogy írták, a kutyák ehetnek tormát, de az hogy ehet, nem azt jeleni, hogy kell.


Amúgy pl #3 válaszban nem igazán értem az emberi vonatkoztatást. Az ember sok dolgot megehet, amit egy kutya nem. Valamint egy kutya is sok dolgot megehet, amit az ember nem. Amibe az ember belehalhat, azt a kutya túlélheti és fordítva. Nagyon más a 2 rendszer.

2022. jún. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hát,nem látok rajta aggasztót remélem nem lesz baja. majd keresünk megoldást hogy ne férhessen hozzá
2022. jún. 23. 12:05
 8/8 anonim ***** válasza:
80%
#6 azt a vonatkozást csak azért írtam, mert még egy 60-80 kilós embernek is sok lehet nemhogy egy 20-30 kg-os kutyának. Nyilván más az ember és a kutya, de reméltem érthető lesz amit írtam
2022. jún. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!