Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi volt a legundorítóbb...

Mi volt a legundorítóbb dolog, amit a kutya megevett/megivott?

Figyelt kérdés

2022. jún. 23. 21:52
 1/10 anonim válasza:
95%
Nekem egy tacsim van és az volt a legundibb mikor a tesóm lehányt a földre és ő felnyalta az egészet
2022. jún. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Saját ürülékét megette, illetve vizeletét vissza „itta” mert szégyellte magát a baleset miatt.
2022. jún. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Wcból ivás.
2022. jún. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Péntek este iszonyatosan becsápolás, lakásban alsógatyában fel-alá rohangálás, záróizom koordinálni nem tudás, fehér alsógatya aljában hirtelen tasakképzés, hamar átszivárgás, padló sugárban lefosás, pitbull rögtön egészet felnyalás.
2022. jún. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Saját kakiját.

Félig szétszedett patkány, ki tudja honnan.

2022. jún. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
3as választ miért pontozta le valaki? Őszintén érdekel, hogy az nem elég undorító válasz a kérdésre vagy mi?
2022. jún. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ivartalanítás után, estefelé sétáltunk egy parkos részen, ő póráz nélkül (behívható, nem megy oda se kutyához, se emberhez, 10 méternél messzebb nemigen szokott menni). Nem nagyon volt étvágya a műtét után, se a szárazat, se a konzervet nem kívánta, nem csontos nyersből picit evett.


Kicsit lemaradt, én mentem tovább, hogy majd jön. Na igen, jött is nagy boldogan. Odaért, simi, viszont éreztem egy elég erős szarszagot. Franc se gondolta, hogy a kutyából jön, csak nyugtáztam hogy biztos valami hajléktalan fosott valahol a közelben, esetleg a csatornából jön valami. Megyünk tovább, a szag nem akar elmúlni. Na mondom csak megszagolom a kutyát. Belefetrengett és evett is a szarból, én is olyan lettem, majdnem behánytam. Annyi volt a szerencsém, hogy covid után voltam, tehát annyira még nem éreztem jól. Így kellett hazasétálnunk még 15 percet, szerencsére már este volt és kevesen voltak kint, nem találkoztunk emberrel (talán ilyenkor volt, hogy csak kutyát sétáltatni lehetett kimenni). Azóta jobban figyelek.

2022. jún. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%

Hasznalt tampont kukazott ki, es el is fogyasztotta, csak arra lettem figyelmes hogy a furdoben szet van turva a szemetes, masnap pedig a kakijaban megtalaltam egeszben.

Macskafej. Nagyon sok erre a kobor macska, a kutya pedig nem turi meg oket az udvaron. Mire hazaertem este 11kor, csak egy lefejezett macskatetemet talaltam, a fejet vuszont sehol, a kutya meg 2 napig fosott utana, szoval eleg egyertelmu, hogy azt is ritualisan elfogyasztotta.

2022. jún. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém a saját ürülékéből evett, utána pár méter múlva talált egy használt kotont. Ugyan szerencsére nem ette meg, de a férjemnek a kutya szros szájából kellett kiszedni valaki használt gumiját. :D
2022. jún. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer a saját hasmenését lefetyelte. Persze nem annyira meglepő jelenség ez az ürülék evés, de azért mikor hallottam, hogy valamit lefetyel és megláttam... Nem volt guszta.
2022. jún. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!