Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen hűtőmellényt érdemes...

Milyen hűtőmellényt érdemes venni? Kinek milyen tapasztalatai vannak vele? Bevált?

Figyelt kérdés

2022. jún. 24. 18:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a dogdream webáruházból van. Egész napra nem lenne elég, de néhány órát azért kibír. Bevizezés után beteszem a hűtőbe használat előtt. Jégakkuval hidegen lehet tartani, ha nem úgy indulok el a kutyával, hogy rajta van. Például hétvégi kutyasuliba mentem így, induláskor még nem volt annyira meleg, hogy kellett volna, a foglalkozás végére viszont meleg lett, így hazafelé ráadtam a kutyára.
2022. jún. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De akkor szükséges még plusz hűtést is alkalmazni? Mármint a neten ahogy olvasgattam nem írtak ilyet, csak hogy hideg vízbe kell tenni és kész.
2022. jún. 24. 22:43
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én alkalmazok, ha nem csak sétára kell, hanem megyünk valahova, mert így még tovább bírja, nem jégakku. Strandon ha vízbe megy a kutya, érdemes rajta hagyni.
2022. jún. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!