Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ivaros kan kutya gazdik,...

Ivaros kan kutya gazdik, mennyire jön ki a kutyátok más ivaros kanokkal?

Figyelt kérdés
Enyém a van 1-2 kivétel, de alapjából véve nem szereti őket kategóriába tartozik.
2022. jún. 28. 11:53
A kérdező szavazást indított:
Egyáltalán nem jön ki velük
Jól kijön velük, barátságos
Változó, az adott kutyától függ
Van egy-két kivétel, de alapjából véve nem szereti őket
20 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Miénk jól kijön velük, de általában behódol nekik.
2022. jún. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem jön ki velük egyáltalán sajnos. Ivaros szukákkal, ivartalan kanokkal és szukákkal az esetek nagy részében egyáltalán nincs gond, de néha azokat se tűri.
2022. jún. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nálunk van egy-két kivétel, akivel valamiért szimpatizál, vagy mert megadóak, nem dominánsak vele szemben, vagy mert idősek már. Ő elég domináns, olyan 85%-ban nem jön ki velük. Ivartalanított kanokkal, szukákkal jól kijön, kölykökkel is rendkívül türelmes. Kan kölykökkel ivarérés kezdetéig kompatibilis, ami olyan 6-7 hónapos kort jelent, utána már nem csípi őket. Legalábbis amíg nincsenek ivartalanítva, ivartalanítás után szent a béke 😅
2022. jún. 28. 12:26
 4/10 anonim ***** válasza:
47%
Miért nem ivartalaníttatod? Főleg ha nagytestű.
2022. jún. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém 1-2 kivétellel minden más kutyával kijön, akár ivaros akár nem, akár kan, akár szuka. 1 olyan kutya van a környéken, szintén ivaros kan, amelyikkel kölcsönösen nem jönnek ki, de ahogy hallom, az a kutya általában nem jön ki jól más kutyákkal.
2022. jún. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém ivarosan és ivartalan ül is utal minden kutyat
2022. jún. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha a masik baratsagos vele,akkor az enyem is. Ha nem,akkor o se.


Ez teljesen ok.

2022. jún. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Már sajnos pár éve nincs kutyám, de a miénk ivaros kanként jól kijött más kutyákkal, nemtől függetlenül. 1-2 "balhéra" emlékszem, mikor kistestű méregzsák neki akart rontani. De azt sem tudom, hogy azok milyen neműek voltak.
2022. jún. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Míg ivaros volt a kanom mindenkivel kijött. Sose kezdeményezett semmi balhét,mindenkihez barátságosan állt. Nyilván ha szuka volt bent a futiban azt választotta játszó pajtásnak és nem az ivaros kant.


Aztán 1,5 éves kora körül állandóan az ivaros kanok bele kötöttek utcán póráz nélküliek,futiban igazából mindenhol.


Sajnos sokszor verekedésbe fulladt a dolog,mert az enyém tűrt egy darabig,nem kezdeményezett,de sajnos megvédte magát.


Aztán kezdett feszkósabb lenni ivaros kanokra,de még AKKOR SEM kezdeményezett. Simán elhívtam onnan.



Igazából azért ivartalanítottam,hogy ne kössenek belé. Francnak sem hiányzik a balhé,még ha nem is az én kutyám a felbújtó.


Szerencsére ivartalanítás óta nem volt balhé, vagyis egy volt,mikor egy kan minden áron megakarta d.ni a futiba aztán a folyamatos zaklatás miatt már ráfordult a kutyára. Inkább eljöttunk,mert a gazda képtelen volt leállítani a kutyáját. Kutyám besokkalt az állandó hágástól. Legszívesebben már lerugdostam volna a kutyámról. Csak ez nem az én feladatom.

2022. júl. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Úgy látszik, hogy a másfél éves kor, amikor már vetélytársnak tekintik a többi kant. Enyém is másfél évesen kezdett kakaskodni velük, 1 évesen teljesen békés volt még. Azóta mindig kérdezem, nézem melyik ivaros kan és hozzájuk nem engedem. Van 2 kivétel, akik hiába ivarosak, nem zavarják valamiért, de általában véve borzol rájuk. Hágni sosem akarta őket, mondjuk nem is hagynám. Összemorgás, szőr borzolás van.
2022. júl. 4. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!