Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehet,hogy egy oldalon...

Hogy lehet,hogy egy oldalon Bayer Drontal plus van reklamozva fotoval es egy mas gyarto altal vyartott termeket kuldenek ugyanezen a neven?

Figyelt kérdés
[link]

#Hamisitvany?
2022. jún. 28. 16:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Véletlenül mást küldtek gondolom. Írtál már nekik?
2022. jún. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ugyanilyan a csomagolas,csak bayer suo helyen vetoquinol van.


A bayernek irtam,hogy ez az o termekuk-e!!! Mert a levedett drontal neven aruljak.


A betegtajekoztaton nincs ott a gyarto . Pedig minden gyogyszeren ott van… Ezt is elkuldtem.


Szerintem nem igazi a termek.

2022. jún. 28. 16:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Fotó a termékről, betegtájékoztatóról? Mást nem hiszem, hogy tudtak volna köldeni, mert csak Drontal-t árulnak féreghajtóról a webshop szerint.
2022. jún. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2022. jún. 28. 18:36
 5/8 A kérdező kommentje:

A pecsetes tajekoztato a bayer oldalan van fennt. A vegen a teljes cegnev es cim szerepel.

A webshopos tajekoztatokon meg a cegnev sincs kiirva a gazdasagi cegformaval.


Nem lattam meg olyan gyogyszert,h apirdobozon ne lenne stancolva (melynyomtatas) 1-2 szamsor…. Ezen nincs.

2022. jún. 28. 18:39
 6/8 A kérdező kommentje:
A vetoquinol oldalan nincs ilyen termek….. vegigneztem.
2022. jún. 28. 18:40
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg az lehet az oka, hogy a Vetoquinol 2020-ban felvásárolta a Bayer állategészségügyi részlegét.


[link]


Ez alapján.

2022. jún. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7-es koszonom .
2022. jún. 29. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!