Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezt a kutyust hogyan gondozád?...

Ezt a kutyust hogyan gondozád? (gyönyörű idős kutyi)

Figyelt kérdés

mivel táplálnád, mekkora sétákra vinnéd? lakásban vagy kinti-benit stb.

milyen gyógyszerekre, táplálékiegre lehet szüksége?


[link]



2022. júl. 1. 17:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
4%
Azért, mert keverék, már rögtön gyógyszerezésre kell gondolni? Szerintem engedd el, kerüljön inkább olyan gazdihoz, aki szeretettel gondozza.
2022. júl. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
71%
Legeslegelőször is kikefélném az összes olyan szőrt a bundájából amit nem tudott levedleni,mert nagyon-nagyon rossz lehet szegénykémnek ebben az időben. (legalább erre figyelhetnének ott a menhelyen,hogy megcsinálják,ha másért nem is,legalább hogy szebben nézzen ki mielőtt fényképeket készítenek róla,nem tudom milyen menhely lehet az,de úgylátszik nem igazán foglalkozhatnak ott az állatokkal)
2022. júl. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%

Normális minőségű táp, ízületvédő, immunerősítő kúrát 1000% hogy csinálnék. Féreghajtó, oltások, élősködők elleni védelem. Dokihoz elvinném megnézetni a fogait, látását, hallását megvizsgáltatni + nézzen rá, úgy általánosan minden rendben van e.


Ha valamilyen speciális étrenden kell tartani, vagy gyógyszert kell szednie, azt fogják mondani, ha megkérdezed.

2022. júl. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%
1: látom elgurult a gyógyszer.
2022. júl. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%
De gyönyörű! és hát neki már nem sok van hátra :( Azt nagy szeretettel tenném boldoggá a hátralévő hónapjait. Most ahogy az előző írta, rendbe tenném a bundáját először. Most nézem jobban, őt már elaltatták nem? :(
2022. júl. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%
Ott van a csillagozott reszen, hogy nem altatnak allatokat. De gondolom ha nem elne, csak levennek a kepet, nem?
2022. júl. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
50%
Nem, írják alatta, hogy ez a menhely nem altat
2022. júl. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
89%
Ő már elég aggastyán, akkora sétákra vinném, amekkoràkat bír. Az első időkben ki kell tapasztalni. Bent lenne, ez a hőség sem embernek, sem kutyának, senkinek nem való. Bent van klíma, de télire se hagynám már kint, 12 elmúlt szegény. 3as voltam
2022. júl. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
74%

#7.


Írják:


,,azonban a FÖRI továbbra sem változtat az álláspontján, miszerint NEM altat állatokat. A Korm. rendelet is csak az altatás lehetőségét határozza meg a befogástól számított 45 nap után, nem írja elő kötelezően."

2022. júl. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem bármelyik kutyának a kinti-benti tartás a legoptimálisabb, talán csak néhány nagyon extrán pörgő munkakutya a kivétel, akiket tréningen kívül kényszerpihire kell küldeni, különben valami kényszercselekvésbe kezdenek. Szerintem nagy sétákat, lemozgatásokat már nem igényelne, csak annyit, hogy formában legyen tartva, amúgy meg a gazdi közelében feküdne legszívesebben egész nap. Mivel öreg, nem lenne a legszerencsésebb napi 9-10 órára bezárva hagyni a lakásban, de a kennelnél még az is jobb lenne neki.

Én ezt a kutyát sehogy sem vinném haza, mert már van itthon 3 és elvileg nem szereti a kutyákat, állatokat.

Meg aranyos ez a szegény öreg kutyus hozzáállás, de a sorok között olvasva elég nagy esélyt adok arra, hogy harapós, nem a legstabilabb az idegrendszere. Talán azért nincs kifésülve, mert a legkisebb kellemetlenségre odakapással reagál és ezért sem ajánlják gyerek mellé, azt meg nem tudom, hogy mi az a megfigyeléses, lehet, hogy az, hogy harapott. Erről persze a kutya nem tehet és nagyon megérdemelne egy jó gazdát a hátralévő életére.

2022. júl. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!