Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya füléből a toklászt...

Kutya füléből a toklászt mennyiért veszik ki?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kinél mennyiért vették ki a toklászt a kutyus füléből? Én kártyáról fizetek mindent, viszont a doki akihez viszem neki nincs kártyaleolvasója, és nem tudom hogy vajon mennyibe fog kerülni.
2022. júl. 3. 11:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
Telefonon kérdezd .
2022. júl. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%
Mármint nyilván az orvosod, ahova viszed.
2022. júl. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Persze, tudom. De nem bunkóság rákérdezni?
2022. júl. 3. 11:48
 4/19 anonim ***** válasza:
94%
Nem, nem az
2022. júl. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
94%
Az előző állatorvosunknál kb. 7 ezer volt. De nyilván ez állatorvos függő, város függő.
2022. júl. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
94%

Hívd fel, és kérdezd meg, hogyan készülj készpénzzel.

Most én mondhatom neked, hogy a mi dokink 5000-ért szedi ki, ha a tied 15-öt kér, mert altatni is kell a kutyát.

2022. júl. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan elmondod neki, hogy azért kérdezed, mert akkor úgy mész, semmi gond ezzel.
2022. júl. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
80%
Kérdezd meg, nem probléma. Hidd el az állatorvosok ilyenen nem akadnak ki. A mi orvosunk egy UH-t cakk-pakk 4000-ért csinál, másik rendelő 12.000-ért plussz konzultációs díjat is kérnek. Óriási eltérések vannak az árakban és még csak azt sem lehet mondani, hogy a magas ár magas szakértelmet takar minden esetben, illetve, attól, hogy egy rendelő olcsó, még nem jelenti azt, hogy rosszabb orvosok dolgoznak ott.
2022. júl. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, nyugodtan kérdezd meg. Amikor első alkalommal vittem a kutyámat oltásokra, írtam e-mailt az orvosnak, hogy mennyibe fog kerülni és válaszolt, rendesen tételesen felsorolta mi, hogyan jön ki. Tehát még nem is jártam az adott rendelőben és úgyk kérdeztem rá. Azóta jópár éve már oda viszem a kutyám, semmi kellemetlen nincs benne.
2022. júl. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
9. vagyok te inkább ne e-mailezz, telefonon kérdezd meg. Jobb mielőbb kivenni azt a toklászt, mert nagy bajt tud okozni. Nekem akkor mindegy volt, hogy aznap válaszol vagy másnap.
2022. júl. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!