Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyusom bolhás lett, milyen...

Kutyusom bolhás lett, milyen sampont használhatok neki?

Figyelt kérdés
Eddig még nem volt soha bolhás, 15 éves, kistestű, ezért nem vagyok benne biztos melyik lenne a legmegfelelőbb számára. Melyik volt az, ami bevált nektek?

2022. júl. 4. 03:31
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Sajátját. Az a lényeg, hogy utána Advantixszal, vagy egyéb, bolhaellenes cuccal lásd el, mert nincs az a bolha, aki egy tisztasági fürdetés után megválna a kutyától! Meg a helyet, ahol fekszik, játszik, is ki kell takarítanod, de nagyon alaposan. Fürdetés kevés, nem az a lényeg, hanem a bolhairtó szer.
2022. júl. 4. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Bolhairtós sampont felesleges venned, semmit sem érnek.

Fürdesd meg normál samponnal a kutyádat és utána használj rácsepegtető oldatot (spot on) a használati utasítás szerint. Ezek kb. 1 hónapig védenek.

2022. júl. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
28%

Nexgard tabletta!

Olyan mint egy jutalom falat!

2022. júl. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
97%

Neostomasan, allatpatikaban kaphato fel kell oldani az ampullat 1-1,5liter vizben.


En raktam bele kutyasampont aztan alaposan at dorgoltem vele par percig rajta hagyni. Majd leobliteni.


Szajaba,szemebe ne menjen.


Ez kiirt bolhat, tetut mindent.



Vegyel ra foresto kullancs bolha ellenit.


Ha megfurdeted akkor akkor csak 24 ora mulva rakhatsz ra cseppet.


Nyakörvet rogton ratudod rakni ha mar megszaradt a kutya.

2022. júl. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

ma 08:48

A Neostomozant nem kell lemosni. Akkor hat tovább pár napig is, ha a kutyán szárad meg.

2022. júl. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
igen, tudom,hogy nem kell,de nagyon fura tapintású lesz a kutya szőre,mellesleg büdös higító szaga van. Arra jó,hogy kiírtsa az éppen aktuális bolhákat. Aztán gondoskodni kell védelemről.
2022. júl. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hívd fel az állatorvost és kérdezd meg h mit ajánl
2023. jan. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!