Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit kezdjek a kutyánkal?

Mit kezdjek a kutyánkal?

Figyelt kérdés

Kb egy fél éve került hozzánk egy kutya, mert a lánytesóim nagyon akartak (én nem annyira) egyet.

De amióta nálunk van csak elront mindent. Közepes testalkatú kutyáról van szó, de konkrétan mindent szétás,füvet, virágot, cipőket szétrágja. (próbáljuk berakni, de néha kint marad) Engem konkrétan 5 m-es ívben kerül, mert egyszer elvertem, mert az újonnan űltetett füvet szétásta.

Hozzáteszem engem soha nem vonzott a kutya dolog, útálom amikor ugrál rám, nyalogat stb.


Mit csináljak? Hogy lehetne megtanítani hogy normálisan viselkedjen?



2022. júl. 4. 18:48
 1/7 anonim ***** válasza:
96%

Miért érzed úgy, hogy gyerekként a te gondod, hogy a kutya szétszedi a kertet? Ezen tipikusan felnőttek szoktak rugózni.

Amúgy foglalkozni kellene vele napi pár órát, vigyétek sétálni, játszatok vele, alakítsatok ki szabályokat és tartassátok be vele, ha az utóbbi nem megy, menjetek el suliba, hívjatok trénert.

2022. júl. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Ha te se tudsz normálisan viselkedni,hogy akarod megtanítani a kutyának?
2022. júl. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Neked sehogy, mert a kutya érzi, hogy rühelled, szarni fog a fejedre. A két lány mennyit foglalkozik vele? Kerti díszként funkcionál, igaz?
2022. júl. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
Foglalkozz vele ha nincs türelmed akkor nem élhettek együtt vagy te vagy ő el kell költöznötök.
2022. júl. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#1 Mert mondjuk én ültettem apámmal a füvet és gondozom. Szóval nagyon is zavar, ha a kert úgy néz ki mint egy hányás a kutya miatt.


#2 Nem 2 lány tesóm van, de ez most nem fontos. Foglalkoznak vele, naponta 2x elviszik sétáltatni, otthon játszanak vele, szóval a törődés szerintem megvan.


#4 Ja nyilván majd mi elköltözünk egy híd alá a kutya meg marad a hát tulaja

2022. júl. 4. 19:28
 6/7 anonim ***** válasza:
94%
hát nem tudom hogy ez segít -e, de én így neveltem meg - próbálj meg parancsokat mondani neki, ha rosszat csinál mond neki rossz kutya, és förmedj rá, megverni nem kell, max egy nagyon picit rá paskolsz a fenekére hogy tudja rosszat csinált, de nem kell hogy fájjon neki, fontos hogy beszélj hozzá és mindig értsed meg vele hogy rosszat csinált, a beszéd tényleg fontos, nem hülyék a kutyák, ők is gondolkodnak és megjegyzik a szavakat, egy idő után ha kötödést hozol létre vele és gyakorlod a parancsokat is, szót fogad, meg tanulja mi a rossz és mi a jó
2022. júl. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
65%

"Mit kezdjek a kutyánkal?"

Tegyél hozzá még egy k betűt. És a gyakorira járkálás helyett inkább figyelj jobban az iskolában. Nem veszett nehéz megtanulni helyesen írni, helyesen ragozni.

2022. júl. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!