Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Barátnőm elkapta a kutyámtól...

Barátnőm elkapta a kutyámtól a férgességet, és most kivan akadva. Tényleg nagyon gáz?

Figyelt kérdés

Elmúlna magától is, ha nem ment volna el dokihoz? Vagy csak féreghajtóval?

Mondjuk nekünk a családban senkinek nincs, a kutya féreghajtása pedig folyamatban van. Jövő héten kapja a szer másik felét.


2010. szept. 21. 13:55
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
57%

Miért múlna el magától? Amúgy nem olyan nagy gáz, legalább fogy egy kicsit, annak a csajok mindig örülnek :)


De elég undorító az tény. Ezt így hogy sikerült?

2010. szept. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
48%
egyen fokhagymát, jó féreghajtó :)
2010. szept. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
51%
Maga a tény, hogy férges nem gáz. Rossz kajától is lehet. Inkább az gáz ahogy elkapta (ha tényleg a kutyától), mert igen csak undorító helyzetbe kellett ahhoz kerülni.
2010. szept. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Gőzöm sincs. Mi mindig mossunk a kezünket folyamatosan,ha kutyázunk! Talán ő megfeletkezett róla . Elég csak egyszer! Valahol olvastam a neten, hogy elmúlik magától, de én nem hiszek benne, csak abban, hogy inkább megfertőzhetne vele még plusz embereket! Van valakinek ezügyben tapasztalata? Aki volt már férges. Cérnagilisztára gondolok konkrétan.
2010. szept. 21. 14:02
 5/24 anonim válasza:

énis voltam már sajnos,és undorítóóóóóóó!!!!egyszer kiskoromba,lehettem ugy 10 éves,gondolhatjátok ordítva jöttem ki a wc-ről :( aztán pedig egyszer 14 évesen egy rohadt mekis hamburger miatt!nem volt átsülve a hús.

Ugyhogy azt mondta a doki nagyon vigyázzak,mert valaki hajlamosabb hamarabb "elkapni".pl én simán lenék férges olyan kajától amitől lehet te nem :(Azóta nagyon vigyázok.Láthatjuk tv-ben neten mi lehet a vége ha nincs kezelve!!ez nem múlik el magától!!!

2010. szept. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Nem volt jó a link bocsi!


Ez a jó: [link]

2010. szept. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
49%

És a kutya hogy lett vérges? Nem kap rendszeresen féreghajtót? Nem véletlenül javasolják ám felnőtt kutyának is 3 havonta.


Amúgy nem kell vele undorító helyzetbe kerülni, mert a peték az ánuszára kerülnek, azt a kutya lenyalja, a szőrét is nyalja, és így már egy sima simi+körömrágás kombótól el lehet kapni.


De ezt én még csak elvilehetőségként hallottam, sose hittem, hogy van akivel tényleg megtörténik. Konkrétan fonalférgeket (nincs olyan, hogy cérnagiliszta) kakál a barátnőd?

2010. szept. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Szóval akkor nem is biztos, hogy a kutyától kapta el! Vaze! Szerintetek hogyan kéne érintkeznie a kutyával, hogy elkapja? Elég, ha a blöki megnyalná a kezét, és ő a szájához nyúlna, vagy pl. megdörzsölné a szemét? Nem kell érintkeznie magával az ürülékkel?
2010. szept. 21. 14:11
 9/24 anonim válasza:
100%
persze hogy nem!!!a petéket bárhonnan összeszedheti sajna,szőréről,nyálából..a kutya a ruhájához simul,ő meg hozzáér később és nem mos kezet,belenyúl a szájába,vagy orrátdörzsöli stb
2010. szept. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Ja! Az a hézag, hogy ő egy kiskutya, akit úgy hoztunk el, hogy nem kapott sem féreghajtót, sem oltást, sem mást. Mindent mi intéztünk. Oltás már az első megvan, az első adag féreghajtó is. A régi gazdája nem törődött vele. Azért is hoztuk el. És igen. Fehér fonálférgek vannak a székletében. Mondjuk kapott rá valami rohadt drága gyógyszert, nem is ez a lényeg, csak kiváncsi voltam, hogy ez magától is elmúlhat-e. Most nem akarok kirobbantani erről egy vitát, mert nyilvánvaló, hogy természetes, hogy nem maradunk meg ebben az állapotban, nem fertőzünk meg másokat, de tudom, hogy rengeteg vidéken élő ember átesik ezen, és max. természetes fortélyokkal orvosolják csak a problémát. Nuku gyógyszer!
2010. szept. 21. 14:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!