Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan mentsem meg a kutya almot?

Hogyan mentsem meg a kutya almot?

Figyelt kérdés

A utcámban kis kutyák születtek, apró kis csivavák ( nem kérek olyan megjegyzést, hogy az nem is kutya stb...)

Vettünk egy kölyköt, de az a körülmény ahol van tartva a tesója valami szörnyű, a szívem leszakad. Egy rossz törölköző van alattuk, egy büdös helységben (ajtó nélküli padlás feljáró) valami koszos tálban az anyukának a pörkölt szaftos víz... Felháborító körülmények. Nem akartam otthagyni a tesóját, de nem tudtam elhozni, jelentettem már, de még semmi nem történt, akik kijöttek azt mondták elfogadható a körülmény a kutyusnak. A gazdája azt mondta nem marad kint az anya kutya csak míg eladja a kis kölyköt.



Mit tegyek? Aludni sem bírok!



2022. júl. 12. 20:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%

Tetovált állatmentők. De készülj némi fejmosásra, mivel te magad is támogattad a szapit, azzal, hogy megvetted tőle az egyik keveréket.


Ettől függetlenül segíteni fognak.

2022. júl. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
35%

Te ilyen helyről vásároltál kutyát? Pénzelted ezt a szaporítót? Eltartod őt és támogatod, hogy még több ilyen almot hozzon le?

És miután te vagy az, aki miatt az ilyen almok megszületnek, hisztizel, hogy létezik ez az egész? Először állj meg a tükör előtt és köpd szembe azt, akit ott látsz! Te pénzeled ezt az iparágat, ha te és a hozzád hasonlóak nem lennének, nem lennének szaporítók sem. Úgyhogy az egyetlen megoldás az, hogy nem létezel a világban.

2022. júl. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Olyan könnyen ítélkeztek, a férfi utcabeli sosem gondoltam volna, hogy ilyen ember! Megvettük a kis csivavát és néhány nap elteltével megakartam nézni a kutyánk kis tesóját akkor szembesültem azzal a látvánnyal amit leírtam. Senki nem gondolná, hogy Ő ilyen ember első rá nézésre ahogy mi sem gondoltuk...Nem én hoztam el a kutyust hanem a tini lánya hozta át a mi házunkba, honnan tudhattam volna??? A kutyus anyukáját pedig mindig imádtuk azért is akartunk tőle kiskutyát
2022. júl. 12. 21:51
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
Lényegtelen kinek ismerted meg. Aki óccsón' ad "fajtatiszta" kölyköt,az mind szaporító sajnos.
2022. júl. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Áruld már el nekem kérlek hol olvastál olyat, hogy olcsón adta?

Annyira jó, hogy itt mindenki annyira okos, és tényként jelent ki dolgokat....

2022. júl. 12. 22:03
 6/11 anonim ***** válasza:
93%
Egy tk-es kölyök 400.000 ft és afölött van. Ha te 100-200e ft-ért vettél szaporítótól kiskutyát, akkor olcsón vetted. Szaporítót támogatva. Ezt az üzletágat pénzelve. Még mindig: ez első sorban a vevő hibája! Ha nincs rá kereslet, nem lesz rá kínálat sem. Gratulálok a felelőtlen állattartáshoz és az állatkínzás támogatásához.
2022. júl. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Remélem ettől a kommentől szebb a napod!

Még mindíg ott tartunk, hogy semmit sem tudtok csak feltételeztek....

Gondolom a pápa is miattam halt meg nem?

2022. júl. 12. 22:08
 8/11 anonim ***** válasza:
84%
Oké, oszlasd el a ködöt. A kutyád tk-es? Van szerződésed is az eladóval? Tehát felelősen vállaltál kutyát?
2022. júl. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
93%

Eleve minek vetted meg ilyen helyről? Ott fordultam volna sarkon azonnal ahogy meglátom a putrit/szaporítót és max állatvédőkkel megyek vissza kopogtatni..

Nem is értem,minek kellett neked ilyen helyről PÉNZÉRT egy kutya,ami alighanem nem is csivava csak valami annak mondott korcs?

(Nincs törzsönyve,nincs származási lapja,TEHÁT NEM FAJTATISZTA,NEM CSIVAVA.)

2022. júl. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
92%

“A kutyus anyukáját pedig mindig imádtuk azért is akartunk tőle kiskutyát”


Mar ne haragudj, de ilyen felfogással te sem vagy egy fikarcnyit sem különb a szaporítónál… szégyelld magad!!!

2022. júl. 13. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!