Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen a jó kaksifelszedő...

Milyen a jó kaksifelszedő lapát, rácsos vagy nem? Ha rácsos, a fosit hogy szedik fel?

Figyelt kérdés
2022. júl. 15. 07:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha otthoni használatra kell, márpedig gondolom nem a városban akarsz lapáttal szaladgálni, szerintem teljesen felesleges. Csak a "gurulós" kaksit tudod felvenni, ha kicsit lágyabb, akkor esélytelen normálisan felszedni vele. Én időnként veszek egy olcsó gumikesztyűt, és hónapokig azzal tudom felszedni.
2022. júl. 15. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Húzol egy zacsit a lapátra, a kutyakaki felszedő lapát nem rácsos, de zacsival könnyebb dolgod van, a rácsos alomlapát (macskaalom, forgács), nem kutyakaki felszedő.
2022. júl. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Mi ilyen szilikáttartalmú (azt hiszem legalábbis) lidl-ös cuccot használunk ami a pisától is összeáll egy hantba, és ki lehet venni a rácsos lapáttal. Kb. fosnál is hasonlóan viselkedik.
2022. júl. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%

Nekem 3 kutyám van, elég sokat termelnek és két 60 cm hosszú nyelű gyerek lapáttal szoktam összeszedni pár naponta egy zacskóba és mikor viszik a szemetet, kidobom a zacskót. [link]

Szeretem, mert nem kell hajolgatnom.


Ha viszont ez macskára és alomra vonatkozó kérdés, akkor a lyukas jobb, mert az alom összeáll mindenféle nedvességtől és spórolhatsz, ha csak az összeállt cuccot szeded ki, a többi meg visszaesik a lyukakon.

2022. júl. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igen kutyára vonatkozott a kérdésem.
2022. júl. 15. 18:41
 6/7 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Benéztem a kérdést. Azt hittem macskára vonatkozott, rácsos nálam kutyának szóba sem jön.
2022. júl. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
59%
Nem ez volt a kérdés,de ha találsz jó tápot és megfelelően adagolod nem lesz fosi:)
2022. júl. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!