Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért csinálja ezt? Nem is...

Miért csinálja ezt? Nem is szereti a kutyákat? De akkor minek neki?

Figyelt kérdés

Van egy kutyás ismerősöm, nagyon nagy kutyásnak tartja magát, keményen fogja a kutyáit. Először volt egy menhelyes keveréke. Addig minden jó is volt, de lett egy német juhásza. Vagyis nem nála, hanem a mamájánál lakik a kutya, de ő járt hozzá foglalkozni vele. Akkor ő lett a menő. Onnantól a menhelyes csak nyűg volt neki, csak húzta maga után a sétákkor, rohant vele, nem hagyta szimatolni. Így ment vele napi 6-8 órát. Aztán lerobbant a kutya és akkor vett otthonra is egy német juhászt. A másik ekkor 8 éves volt. És akkor az új németjuhász lett a sztár, a régi le lett tojva, egyáltalán nem jár hozzá, az otthoni menhelyessel egyáltalán nem foglalkozik, mondván, "már nem sétál".

Aztán a menhelyes kutya meghalt, a régi németjuhásznak pedig hirtelen az egész feje leőszült, az egész kutya olyan, mint amikor a rendőrkutyákat nyugdíjazzák és már úgy érzik nincs értelmük.

Nagyon nagy kutyásnak tartja magát, de én valami elmebajt látok az egészben. Egész nap a Facebookon lóg, tele szarja néhány óránként az éppen menő kutyával, odaírja mindegyikhez "a legcsodálatosabb kutya a világon" hatezer szívecske stb. Meg, hogy irigyeim, de sokan vagytok stb.


2022. júl. 16. 18:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Az ő dolga, max annyit tehetsz, hogy nem keresed a társasgát. Ha meg segíteni akarsz rajta szerezz neki valami csajt (feltéve ha pasi az ismerősöd) így hátha nem kínozza a kutyákat tovább, a csaj meg ha így viselkedik a kapcsolatban is legalább lepofozza
2022. júl. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
"Meg, hogy irigyeim, de sokan vagytok " ezt énekelve halottam a fejemben miközben olvastam XDDDDDD Az ismerősöd egy bohóc! Nagyon hülye lehet XDDDD
2022. júl. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%

Ez tényleg elmebajos, nincs benne igazi szeretet

Pont olyan mint mikor valaki a párját cserélgeti folyton, csak ez sokkal rosszabb, mert itt felelősséget vállalt egy állatért, annak egész életére. Rohadt messziről kerülném, valószínűleg egy érzéketlen paraszt lehet a családjával, barátaival is.

2022. júl. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
68%

"csak ez sokkal rosszabb, mert itt felelősséget vállalt egy állatért"

Igen végülis a partnerének meg csak az idejét rabolja érzéseivel játszik....


Egyébként egy barom a haverod!

2022. júl. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
32%
Miért kell lepontozni?
2022. júl. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%
#4, ja, de egy felnőtt ember tovább tud állni és nem függ a másiktól konkrétan az élete :D
2022. júl. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nagyon sok barátja van, sokan erősítik ezt az egészet benne, dicsérik a kutyákat, hogy nem kérdezi meg egyik sem, hogy mi van a másikkal, nem értem.
2022. júl. 16. 19:36
 8/15 anonim ***** válasza:
82%

"hogy nem kérdezi meg egyik sem, hogy mi van a másikkal, nem értem"


én azt nem értem, Te, hogy nem kérdezed meg tőle?

2022. júl. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

“Meg, hogy irigyeim, de sokan vagytok stb”


Aki ilyet ír ki közösségi médiára, annak nem lehet az IQ-ja 80-nál magasabb. Innentől kezdve ne várj tőle csodát, egy barom. Nekem 2 kutyám van, mindkettővel egyformán foglalkozok, nem szabad az elsőt sem leszarni.

2022. júl. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Én megkérdeztem ..

Letiltott ..

2022. júl. 16. 20:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!