Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Holnapi hőségben mivel készülj...

Holnapi hőségben mivel készüljünk a kutyának?

Figyelt kérdés

Holnapra egész napos programra megyünk, ahova a közepes testű kutyánk most nem jöhet.

Az udvaron van egy 30nm fedett terasz, ahova nem süt be a nap, de nyílván ilyenkor ott is meleg van. Van kint több helyen vize, és egy kis kádban pancsolható vize is, de úgy vettük észre egyedül nem pancsol.

Tudunk neki még valamivel készülni a hőségre?



2022. júl. 22. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Max ha rokon/ismerős napközben cseréli a vizét, az segíthet, de egy kutya egy napot azért el tud lenni, okos és szívós állat alapjáraton.
2022. júl. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Holnap 41 fok lesz az átlag, naposabb helyen 50-52.

Én nem hiszem, hogy elmennék, hanem bevinném a hűs lakásba. De ez én vagyok.

Esetleg egy maximumon működő ventilátort tegyetek neki a teraszra és a vizeit árnyékba.

2022. júl. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
97%

#1

Orrom előtt pusztult el kutya hőgutában, Budapesten a buszmegállóban.

2022. júl. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%
Az enyém már hétfő óta a hűtőládában lakik...
2022. júl. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
56%
#1 vagyok, amúgy ez nagyon fajtafüggő is, nem elég, hogy közepes termetű. Egy puli simán elvan árnyékban a legnagyobb kánikulában. Buldogot vagy boxert nem hagynék magára egész napra ebben a hőségben.
2022. júl. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Keverék, út szélén talált kutyi, menhelyről hoztuk, így fajtát nem tudok mondani
2022. júl. 22. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!