Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kedden a kis 10 hónapos...

Kedden a kis 10 hónapos Tacskómon a parvo tüneteit észleltem,hányás,hasmenés, gyengeség,bágyadtság,szerintetek rendbe jön?

Figyelt kérdés

Rögtön orvos majd klinika,a 4-edik napon hivtak hogy másnap érte mehetek mert már jobban van már nem megy a hasa és nincs hányás sem de sajnos még nem eszik :( 5-dik napon hivtak hogy megint volt egy kis gyomormenése szóval még maradnia kell hétfőig, hátha jobban lesz és elkezd enni.Kérlek segítsetek,osszátok meg a tapasztalataitokat.Nagyon aggódom érte, szerintetek van esélye?

Egy elkeseredett gazdi



2022. júl. 23. 15:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
8%
Nem. Engedd el!
2022. júl. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
98%
Sajnos megjósolhatatlan h mi lesz. Nagyon alattomos a parvo. Támogatni tudják a felépülését, de tenni ellene semmit. Az élet és az idő dönti el mi lesz. Szurkolok nektek, h jobban legyen!
2022. júl. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
98%

Drukkolok, sajnos bármi lehet.


(Ezért fontos a parvo elleni oltás...)

2022. júl. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a biztatást,nagyon fontos nekem a kicsi,nagyon aggódom érte,orvos szerint túl éli de sajnos nagyon változó az állapota :(
2022. júl. 23. 15:47
 5/21 anonim ***** válasza:
97%
De mi tortent, miert nem volt beoltva?
2022. júl. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Úgy fogadtuk be 9 hetes volt akkor,van egy kuvaszunk és nem tudtuk hogy el tudjae majd fogadni nem e fogja bántani,be akartuk oltatni nehogy gond legyen,de nem ért rá az orvos így csúsztunk egy hetet,amire jött oltani addigra már megvolt a baj :(
2022. júl. 23. 15:53
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

9 hetesen fogadtatok be, de most 10 honapos. Az nem egy het csuszas.

Vagy elirtal valamit?

Amugy meg oltasok nelkul kb ossze se engedhetted volna a kutyaddal. Mar ez is felelotlenseg volt.

2022. júl. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Elnézést elírtam,9 hetes volt mikor befogadtuk és most 10 hetes :( a kuvasz minden szükséges oltással rendelkezik, egészséges,nem hittük hogy bármit is elkaphat tőle
2022. júl. 23. 16:02
 9/21 anonim ***** válasza:
94%

Hat igen, itt a baj. Latszolag egeszseges a kutya, mert be van oltva, igy ami rajta siman keresztulmegy, azt a kicsi azonnal elkapja, mert nincs immunizalva :(


Sajnalom, hogy nem neztetek ennek utana. Bar alapbol nem is tudom milyen szar helyrol hoztatok, 9 hetesen ugye mar 2 oltassal es tobbszori fereghajtassal kellett volna rendelkeznie. 10 hetesen a harmadik jott volna, nem az elso.

Ilyenkor, amikor rossz helyrol fogadunk be kutyat, az ilyenekre triplan figyelunk es kvazi karantenban tartjuk!

Menhelyeken is ez a szokas uj kutya eseteben, meg felnotteknel is, akiknek nincs oltasuk.

2022. júl. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Sajnos csak féregtelenítva van az is csak egyszer :( az sajnos nem a mi hibánk.Jobb életét szeretnénk biztosítani neki mert megérdemli:( annyira féltem :( nagyon remélem megfog gyógyulni :(
2022. júl. 23. 16:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!