Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hány órát van egy nap egyedül...

Hány órát van egy nap egyedül a kutyátok?

Figyelt kérdés
Eddig home office-ban dolgoztam, de úgy néz ki most váltani fogok és heti 3 napot be kell járnom. Ez legalább napi 10 óra távollétet jelent majd. Ennyit kibírnak a kutyák? Sajnos muszáj leszek váltani, mert szeretnék több pénzt keresni. Ti hogy osztjátok be így a napot, mikor viszitek sétálni, marad időtök az egyéb teendőkre is?

2022. júl. 25. 19:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
98%
Mi számít annak, hogy egyedül, amikor nem vagyunk otthon, vagy mikor nem vagyunk a közvetlen közelében?
2022. júl. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
Persze hogy kibír. Én is kb 10 órát vagyok távol
2022. júl. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ki bírják, nálam is 10 órát voltak egyedül, mikor bejártam dolgozni. Reggel max 20p séta, délután egy hosszabb, kb 1 órás, este 10p séta lefekvés előtt. Télen ennél kevesebb, mert rövidszőrűek és fázósak (ruhában is)
2022. júl. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%

Napi 8-9 órát, ez van sajnos dolgozunk,sulizunk.

Minden délután, ilyen melegben este, 30-60percet sétálunk vele, vagy kutyafuttatóba visszük, hétvégén a nagyobb kirándulásokra is jön velünk, vagy olyankor van több időnk vele labdázni, bírkózni.

2022. júl. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
61%

Huhh hat ez kemeny menet lesz kerdezo. 10 ora egyedullet eleg sok es sok bajt is okozhat.


A pisiles az egy dolog, de akar meg az is lehet, hogy kibirja, de a legnagyobb baj a szeparacios szorongassal lesz valoszinuleg.

Es a szorongas miatt nem csak, hogy ugathat, de be is pisilhet. Orodogi kor.


Nalunk amugy 7 orat van egyedul a kutya, megszokta, nyugiban van. (En hamar megyek-koran jovok, ferjem kesobb indul meloba igy jon ki az ido).

De ha mondjuk 20 percet is kesek veletlenul, azonnal bepisil, szoval o ennyit bir, bar kistestu.


A setakat es a kutyaval valo foglalkozast pedig meg kell oldanod, nincs mas valasztasod. Nehez lesz es semmire nem marad idod azon a harom napon, de ez van, sajnos muszaj.

Ha van ra lehetoseged, akkor vidd el mondjuk napkozibe heti egyszer, mar az is sokat szamit es akkor mar rogton csak 2 napot kell ennyit egyedul lennie.

2022. júl. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%
Nincsen(ek) egyedül.Ezért vannak ketten,hogy ne érezzék magukat annyira magányosnak.
2022. júl. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
78%
9 óra kb, de ha nagy dugó van vagy bevásárloni kell akkor 10 óra. Reggel viszem le, akkor jól le is fárasztom, majdnem egésznap alszik. Most a meleg miatt csak rövid eü sétákra megyünk és bent csinálok neki feladatokat. 35 kilós labi kan
2022. júl. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
24%
Egyet, maximum.
2022. júl. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nekem is 2 van, így nem hiszem, hogy ugatni fognak, szoktattam azért őket az egyedülléthez, nem vagyok folyton itthon. Viszont bepisilés biztos lesz, az egyik 7 hónapos ő biztos nem bír majd ki 9-10 órát. Na mindegy majd munka előtt megyek velük 1 órát sétálni és akkor talán nyugiban lesznek itthon:)
2022. júl. 25. 20:33
 10/16 anonim ***** válasza:
80%

Kb 9 és fél órát.

Reggel 7-kor leviszem 30 perc sétára, utána indulok is dolgozni, szerencsére közel van a mumkahelyem. Délután 5-re érek haza, akkor rögtön megyek is le vele.

2022. júl. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!